- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1743 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1743 Culés
1
Panowie trochę powalczyli na czarnej bili w ostatnim frejmie, ale zwycięsko z tego pojedynku wychodzi Kyren Wilson. Mogło być tylko 10:7 dla Anglika po dwóch sesjach, a mamy 11:6. Jutro poznamy Mistrza Świata.
1
@P33ck Jones musiał zaryzykować, niestety na jego niekorzyść te ostatnie uderzenie bardzo ułatwiło wbicie czarnej przez Kyrena.
0
@Qlimax86 O dziwo Jones mnie dzisiaj tak nie irytuje swoją grą. Może dlatego, że tempo frejmów jest dobre. No, ale jednak wolę Wilsona z tytułem.
1
@P33ck Tak, mam to samo odczucie. Tempo niezłe, to i Jaka się ogląda nawet nieźle. Ale jednak budowanie framów Wilsona robi wrażenie. Ile setek ma w finale? 5?
1
@Qlimax86 4 w finale i 8 w turnieju. Kyren od zawsze był znany z dobrego budowania breaków. Lubię takich zawodników. On ma 32 lata dopiero, a już w karierze ponad 450 "setek" i 5 "maxów".
0
@P33ck Tak sobie przeglądam historię snookera na wikipedii i czy ja dobrze widzę że kiedyś Horace Lindrum wygrał finał przeciwko Clark McConachy 94-49???
To jest liczba partii?
0
@Qlimax86 Tak, to jest liczba partii. Ale kiedyś to była norma z tego względu, że w MŚ grało kilku zawodników, to żeby turniej się po 2 dniach nie kończył wydłużali finały.
Ten mecz, który podałeś 94:49 to akurat był rok, w którym na MŚ wystąpiło tylko dwóch zawodników, więc dlatego taki długi był to finał rozłożony na dwa tygodnie.
1
@P33ck Tam coś pisało że był bojkot zawodników i dlatego przez wielu nie jest uznawany zwycięzca tego meczu. Śmiesznie to wygląda. Myślę że grając do 18 jest to w miarę dobry dystans jak na finał MŚ