- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
3
Fati chce wziąć udział w presezonie pod okiem Xaviego.,
0
@Cule1234 a ja chce milion dolarów
0
@Cule1234 Nic w tym dziwnego, może i małe szanse na to, ale przecież jeśli przygotuję się dobrze Fizycznie, to może dostanie swoją szansę. A jeśli nie, to wtedy szukać transferu lub wypożyczenia.
3
@TR3YWAY akurat Fati ma do tego prawo, jest zawodnikiem Barcelony
1
@kaamil1910 A Xavi jako trener ma prawo go nie dopuścić do tego presezonu
0
@Cule1234 no i dobrze Felix out, liczby mieli pdoobne
0
@TR3YWAY Może ogarnie że go tu nie chcą dopiero wtedy gdy nie dostanie powołania na mecze w USA.
0
@TR3YWAY yhy. Już to widzę;)
0
@Cule1234 jak nie poczynił kroku do przodu pod De Zerbim to przy Xavim będzie tylko gorzej
1
@BORO_12 a kto poczynił w tym sezonie, widziałeś jak graja pilkarze Birghton? Otóż ujowo. Nie róbmy z De Zerbiego Guardioli bo mu jeden sezon wyszedl
1
@Faro De Zerbi to topka pod względem pracy z młodymi a to co się tam odwala to cyrk.
Doszło do tego że nawet publicznie De Zerbi mówi że Fati się nie stara
1
@Faro przy De Zerbim to nawet Szachtar sie cofnal, z nimi nawet nie potrafil wygrac ligi
0
@Cule1234 Akurat u nas prędzej coś pogra niż w EPL. To wypożyczenie było mało sensowne.
0
@BORO_12 Patrze na ten sezon a obejrzałem z 40 % meczy, dno i tyle w tym sezonie i żaden Welbeck, Adingra czy Bounanote nie grał wybitnie
0
@Faro zobacz sobie na ich skład, przecież to żart. W pierwsze pół sezony hurtowo rozwinął piłkarzy i zajął 6 miejsce (najlepszy wynik w historii klubu) a potem w nagrodę sprzedali mu wszystkich ważnych graczy.
Nie chce mi się znowu chodzić w dyskusję na ten temat więc ograniczmy się do sytuacji z Ansu
0
@Cule1234 "A ja mam paszport Polsatu".