- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
1
W obecnej sytuacji, Barcelonie brakuje tylko zmiany struktury właścicielskiej klubu i kupienie nas przez Nassera Al-Khelaifi. Przecież, gdyby kiedyś do tego doszło, to byłby wielki chichot losu i nasze zaoranie na bogato.
0
@aleksandrowielki
Al kalafior to by nas kupil, doprowadził do upadku i oddał za dolara komuś bez grosza
1
@Who_you_mam oddałby za dolara Florentino Perezowi
1
@aleksandrowielki Fakt, odnoszę takie wrażenie, że my już coraz mniej mamy wspólnego z naszym motto Més que un club.
Bartomeu robił straszne wały i nas zadłużył.
Lapcio też nie wiadomo czemu płacił szefowi komitetu sędziowskiego za raporty(nawet jeśli wierzę w dobre zamiary, to była po prostu głupota.)
Piłkarze też tacy u nas nijacy, niektórzy to się zachowują jakby tu byli za karę, w momencie, gdy nie idzie to zamiast się wziąć i jeszcze spróbować powalczyć, to u nas głowa w dół i czekamy do gwizdka xD
To wszystko rzuca cień na nasz klub. Odnosimy fatalne wyniki w Europie, czasem nawet byliśmy delikatnie mówiąc zniszczeni przez rywala, to wszystko idzie w świat.
Ta drużyna potrzebuje natychmiastowych zmian w sztabie szkoleniowym jak i zespole, a klub też powinien dokonać rekonstrukcji zarządu i zatrudnić fachowców, a nie kolegów, bo kiedyś grali w piłeczkę u nas.
1
@Who_you_mam a potem wróciłby do PSG i robił dalej to co potrafi najlepiej ;>
@Misiaczek09 a to od dłuższego czasu. W sensie, ja rozumiem, że biznes nie lubi emocji, sentymentów i wartości, ale od wszystkiego jesteśmy już daleko. Biznesowo się zgadza? Delikatnie mówiąc, średnio. Motto, ideały? Ludzie się z nich trochę śmieją. Z resztą, trudno mówić im się dziwić, skoro nasze zarządzanie jest raczej z tych do rozwinięcia. Na już.