- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1616 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1616 Culés
0
Tak nawiązując do tego meczu Totkow z City i ewentualnym podłożeniu się przez graczy Spurs. Zjawisko takie w futbolu zdarza się i zdarzało dosyć często, ale w dobie dzisiejszych czasów i dostępu do mediów, oczywiście zawsze będzie to bardzo mocno piętnowane. Warto przytoczyć historię pewnej zgody kibicowskiej między Interem Mediolan, a ekipą Lazio Rzym, która m.in. wzięła się z podobnej sytuacji. Fragment tekstu pochodzi ze strony fcinter.pl
"Otóż na trzy kolejki przed końcem było duże prawdopodobieństwo, że mistrzem Włoch zostanie Roma. Inter przyjeżdżał właśnie do stolicy by zmierzyć się z Lazio, które już nie miało nic do wywalczenia. O spadek też się nie musieli martwić. Więc kibice „Biancocelestich” niemal ubłagali swoich piłkarzy o „podłożenie się”. Na trybunach wisiały napisy z apelami, by rzymianie schodzili mediolańczykom z drogi, a nieposłuszni mieli zaznać przemocy od fanów. Oczywiście nie można powiedzieć, że Lazio się „podłożyło”, ale fakt, że piłkarze Lazio potraktowali mecz mniej poważnie da się jak najbardziej zauważyć. Inter wygrał 0:2. W dwóch ostatnich kolejkach „Nerazzurri” zdołali uzbierać tyle punktów, by świętować piąte z rzędu mistrzostwo Włoch. Co kibicom Interu oraz Lazio było jak najbardziej na rękę."
1
@AFA kilka lat temu kibice górnika odwiedzili swoich piłkarzy na treningu żeby ci przypadkiem nie postawili się Lechowi bo ten bił się z Legią o mistrza, górnicy obsrali zbroje i wystawili rezerwy i juniorów, skończyło się chyba 6-1