- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 644 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 644 Culés
1
Pamiętam jak mówiłem że wolałbym jego od Laporty bo ma plan to był tylko pocisk i że Laporta ogarnie na spokojnie xD
0
@ShawnC Tylko krytykowac łatwo. Kazdy z nas mógłby to zrobić, ale problem jaki on miałby plan, kto do zarzadu, jak to naprawić itd.
Ja innego jak sprzedanie inwestorowi czesci klubu nie widze.
1
@ShawnC ale teraz jesteś za wyrzuceniem Xaviego tak? To sprytny plan miał. W taki które bardzo wierzyłeś.
1
@ShawnC @Lucyfffer ale jaki on ma plan? Na razie to gadka dla gadki? Wali populizmy jak każdy kto przegra wybory. To źle, to nie tak, jest gorzej niż było, ale żeby zobaczyć jak jest, to by było trzeba mieć wgląd do papierów, bo wiemy tyle ile z prasy... Takie pierdolety, zostałby prezydentem, musiałby dać gwarancje ze swoich, to by inaczej kwiczał, albo kasy nie zebrał i tyle by z niego było...
0
@Lucyfffer wybrałbym go ze względu na plan powrotu do lepszej sytuacji ekonomicznej .