- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 799 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 799 Culés
2
Co to za piłkarz?
- były zawodnik Juve
- zagrał także w 2 stołecznych klubach
- zdobywca X2 LM z 2 klubami
- przegrał także finały LM, kibice na tej stronie na pewno je pamiętają
- nic nie wygrał z reprezentacją lecz ta odniosła sukcesy niedługo po tym jak zakończył w niej karierę
Myślę że to już ciezszy przykład
0
@Herato A już miałem pisać o Ronaldo.
0
@Rewolucja123 podpowien ze z Juve chyba trochę mniej kojarzony, nie wiedziałem nawet że tam grał :D
0
@Herato Evra? Patrice
0
@mekston Evra ma 1 LM.
0
@TheNekro94 wlasnie nie kojarze drugiej
0
@mekston w dobrej rejony powiedzmy poszedłeś :D
4
@Herato van der Sar?
0
@Herato
Pasuje mi do Alvaro Moraty, tylko z tą reprezentacją tak średnio
0
@Lanosss gratulacje!!!!
0
@Herato dobrze, ze z Juve podpowiedziales bo pasowal mi przez chwile Panucci
2
@Herato
jakie sukcesy odniosła Holandia?
O stolice chodzi o to ze grał w Fulham i Ajaxie?
2
@mientusek1407 2 medale na ms to małe sukcesy? W sumie mogłem dopisać ze chodziło o medale
1
@Herato tak ja tez pomyslalem o wygranych stad ten Evra ze mial medal skonczyl kariere a potem win w kontekscie zdania „nic nie wygral z reprezentacja i potem lecz
0
@Herato No zdobyli srebro na MS 2010, gdzie van der Sar zagral, co bylo potem? :P
1
@Kamiloos jak był na mś 2010 to przepraszam, na Wiki ma że był do 2008 :(
1
@Herato zakonczyl kadre w 2008, ale po kontuzji Stekeleburga, na prosbe selekcjonera wrocil w 2010, zagral 2 mecze.
0
@Kamiloos to zwracam honor, zagadka wprowadzila częściowo w błąd ;p
Z ms 2010 bardziej kojarzyłem Stekelenburga bez sprawdzania kadry :(
0
@Herato
To jest sukces, ale troche w tej łamigłówce można to błędnie odebrac :D