- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1960 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1960 Culés
0
A Klasa Chrzanów
Zryw Brodła 0:11 Ciężkowianka Jaworzno
FT
0
@svensonFCB O cholerka,to Ciężkowianka gra o awans?
1
@FcPortoFan1999 Tak, ale jesteśmy wiceliderem a obecny lider nie gubi punktów a my niestety tak...
0
@svensonFCB Ciężkowianka? a taki zespół jak Szczakowianka to w Jaworznie jeszcze istnieje?
0
@alegre84 Tak istnieje, ale niestety grozi im spadek do okręgówki z 4 ligi... Upadek... brak wsparcia miasta Tak się kończy...
1
@svensonFCB pamiętam ich awans do ekstraklasy, pierwsza taka mało znana drużyna, która wywalczyła taki awans... szkoda, że ich losy tak źle się potoczyły
0
@alegre84 Wiele klubów z Polski z mniejszych miejscowości które grały w ekstraklasie jest obecnie w podobnej sytuacji... czyli ciułanie w niższych ligach
0
@alegre84 A tak wgl nasze miasto ma mega potencjał i gdyby miasto chciało to by pomogli i sponsorzy by się znaleźli i spokojnie moglibyśmy grać obecnie w II lidze ;) no ale wlodarz jest jaki jest i jak narazie nie zanosi się na granie w wyższej lidze
1
@svensonFCB To może w następnym sezonie.Moja lokalna,najbliższa drużyna też sobie pyka w A Klasie,a kiedyś to nawet i w B-klasie.
0
@svensonFCB tak patrzę na tabelę, to jeżeli lecą 4 drużyny to Szczakowianka ma małe szanse na utrzymanie, mają słaby bilans meczów wyjazdowych, tylko jedno zwycięstwo
0
@FcPortoFan1999 Jak się nazywa ?? Jeśli można spytać:D
0
@alegre84 Spada nawet chyba więcej bo od nowego sezonu łączą obie grupy IV ligi Śląskiej w jedną i zmienia nazwę na I Iiga Śląska w celach marketingowych
0
@svensonFCB Nie no,bez przesady.Aż tyle nie będę zdradzał :)
0
@FcPortoFan1999 No dobrze, dobrze :D
0
@svensonFCB W okręgówce i wyżej nigdy nie byli-tyle mogą zdradzić.