- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1164 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1164 Culés
7
Często bywam w Norwegii, coraz trudniej spotkać Norwega z krwi i kości.
1
@Arden W Warszawie to chyba Sasha
0
@Arden W Norwegii tak źle? Myślałem, że w Szwecji mają z tym problem
0
@JordiAlbion Tak, bardzo dużo uchodźców. Coraz więcej meczetów i prywatnych szkół stricte dla nich. Islam jest już drugą religią w Norwegii, jeśli chodzi o liczbe wyznawców.
11
@Arden Szkoda, że czas Wikingów już dawno przeminął, bo zrobili by z tym porządek
1
@konrad1661 Wikingowie przewracają sie w grobach, widząc współczesnych Norwegów :D
4
@Arden Chleją w Walhalli i mają to gdzieś :P
6
@Arden "zacofana" Polska jest kilka lat za Mahometami, ale postępowa Unia pakietem migracyjnym ten problem załatwiła i za kilka lat u nas będzie to samo
1
@Arden Szkoda, mieszkałem w Szwecji... kraj naprawdę piękny krajobrazowo, ale aż dziw, że pozwolili tak się zniszczyć (obywatele rdzenni). Norwegia też przepiękny kraj, i szkoda, żeby go zniszczyli.