- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
0
Ludzie, postawcie swoje wszystkie oszczędności życia na Borussię, a jutro będziecie bajecznie bogaci - macie moje słowo.
1
@PrzyszlyPrezydent To już taka obietnica wyborcza?
0
@FcPortoFan1999 Żadna obietnica, po prostu "wyborczy pewniaczek"
1
@PrzyszlyPrezydent Po meczu Zostaniesz z tego rozliczony.Pierwszy test wiarygodności!
1
@PrzyszlyPrezydent Już tu tacy byli co po ip inych szukali , ciebie może szukać kilku jak ci uwierzą
0
@FcPortoFan1999 Całe szczęście, że w najgorszym wypadku i tak ludzie o wszystkim zapomną do czasu następnych wyborów :D
0
@jaras121 Znajdą mnie po IP tylko po to, by podzielić się ze mną wygraną :D
0
@PrzyszlyPrezydent “Oficjalnie moje konto zostanie usunięte w poniedziałek 3 Czerwca, więc do tego czasu mogę się tu jeszcze pokręcić..”
Juz jednej wyborczej obietnicy nie spelniles. Jak piszesz komentarze to nie usuniesz konta 3 czerwca
0
@PrzyszlyPrezydent A wybory już w przyszłą niedzielę.Przyszły Prezydent idzie czy tak jak Ja, waha się?
0
@mekston Się "znafca" znalazł :D
Otóż mistrzu sprawdziłem raz jeszcze i mam normalnie komunikat, że 3 czerwca fajrant, więc mi tu nie piernicz kocopołów.
0
@FcPortoFan1999 No niestety mam podobnie jak ty :D
0
@PrzyszlyPrezydent zobaczymy co przyniesie 3 czerwca, do tej pory osoby które chciały usunąć konto nie mogły się logować od tego czasu, żeby usunąć
Inaczej pozsotawały na stronie
1
@PrzyszlyPrezydent Bo mi się zwyczajnie na te wybory nie chce iść.
3
@mekston przecież ja tak miałem, przez 14 dniowe okienko pisałem posty, a konto i tak się usunęło xdd
0
@mekston A tego mi nikt nie przekazał. Tak czy siak jeśli rzeczywiście to nie zadziała, to po 3 czerwca jeszcze raz kliknę usunięcie konta i przestanę pisać.
0
@FcPortoFan1999 A ja to w zupełności rozumiem
1
@PrzyszlyPrezydent Niestety inni wyborcy tego nie są w stanie pojąć..
0
@AFA widzisz, to chyba tez musialo sie zmienic
Wczesniej byli Ci co deklarowali i potem zonk