- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1733 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1733 Culés
1
Ah... Laskowski, cóż za research. Komentuje, prowadzi rubrykę obyczajową i żartem rzuci :D
3
@Tarins Lepszy On niż Borek, przepraszam Pan Borek.
0
@Tarins Bardzo lubie jego komentarz
1
@FcPortoFan1999 Taak, ja mówię w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Lubię jego komentarz.
1
@don'T.R.I.P.e Ja też. Nie miałem na myśli niczego negatywnego.
1
@Tarins Szkoda że meczu otwarcia na Euro, nie będzie komentował.
0
@FcPortoFan1999 Borek-Podoliński w pierwszym meczu Polaków, później Szpaku-Mielcarski i na koniec będzie Laskowski z Żewłakowem. Myślę, że dobrze mają dobrane te pary. Cieszę się, że Mielcarski wrócił, bo Mila był nie do zniesienia, a Juskowiak był nudny jak cholera.
0
@Tarins Bobo Podoliński, to zawsze komentuje na takiej dziwnej pompce..
0
@FcPortoFan1999 Czy ja wie? Według mnie dobrze powiada. On chyba trochę się dostosowuje do wysokiego diapazonu Borka.
0
@Tarins Moim zdaniem to Bobo Podoliński, mocno komentuje na jakimś takim napompowaniu że to aż czasami dziwnie się słucha.
0
@FcPortoFan1999 Może masz rację, chociaż mi on nie przeszkadza. Najgorzej słucha mi się tych gości z Polsatu. Cezary Kowalski, który gada, jakby komentował mecz piłkarski na dożynkach. Dramat. Całe szczęście Ligi Mistrzów już tam nie zobaczymy, a sam Kowalski trafi wkrótce do PZPN-u.
0
@Tarins Polsatowscy komentatorzy, to jest słuchanie za karę dla widzów.
0
@FcPortoFan1999 Oni w ogóle nie mieli pomysłu na Ligę Mistrzów. Od lat stawiali przy tablicy dwóch chłopów od rysowania strzałek, kotlet mistrzów z Chylewską i Panasewicz, który nic nie mówił przez cały czas:D