- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
0
Podobają wam się murzynki? Takie typowo afrykańskie. Mój znajomy kilka lat temu wybrał się na trip, od RPA do Egiptu. Poruszał się jedynie płatnymi środkami transportu i po większych miastach. Kilka razy w bardziej cywilizowanych miejscach chodził do klubu wypić browara i wracał do hotelu, ale non stop podbijały tamtejsze dziewczyny. Nie ściema bo kilka fajnych zdjęć i filmików pokazał. On był mega podjarany ale dla mnie mimo że dziewczyna ładna to taka fest ciemna odpada, a jak reszta LR się zapatruje?
1
@messi564 niektóre są na prawdę ładne , ale zdecydowanie odpadają , czarne kobiety i ogólnie czarni mają specyficzny zapach , szczególnie jak się spocą xD w kwestii łóżkowej odpada . Do znajomości czemu nie.
0
@messi564 jeśli chodzi o ciacho, ja preferuje mahoń, gorzką czekoladę, kawę z mlekiem, machiatto :)
Za ciemne to też nie bardzo. I fakt że same podbijają. Też byłem tam w Afryce to jest aż niesmaczne
Komentarz usunięty
0
@messi564 Duńczycy kiedyś robili badania, gdzie stwierdzili, że jak nie uprawiasz seksu z m.in. murzynkami, to jesteś rasistą. Jesteśmy przecież światłymi europejczykami, którzy gardzą rasizmem, więc odpowiedź jest oczywista.
0
@messi564 no Vini jest całkiem spoko
1
@Lucyfffer nie pieprzę bzdur , tu nie chodzi o zapach potu. Mówię o specyficznym zapachu który ciężko porównać do czegokolwiek . I mówię to z doświadczenia . Ty takowego nigdy zapewne nie miałeś oskarżając mnie o bzdury .
0
@messi564 Zdecydowanie nie
1
@Muszynianka to, że powąchałeś spalone ciasto murzynek nie znaczy, że masz doświadczenie
0
@Aferzysta następny . Dobra koniec dyskusji z malkontentami.
0
@messi564 jak to ma byc sunshine jackson z LA to spoko ale unguku ambata z rwandy to niekoniecznie