- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1836 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1836 Culés
5
Dobra, znów czepiam się bezsensu, znów wychodzi kompleks Ronaldo, ale to mnie realnie mocno rozśmieszyło: zaczął akcje indywidualną dość nieudolnie prowadząc piłkę, wyrąbał ją do boku co zmniejszyło jakąkolwiek dynamikę, zatrzymał się, zrobił kilka dziwnych przekładanek i oddał do tyłu do najbliższego :D
Po kiego on coś takiego próbuje, skoro od lat już nie potrafi, a nawet jak coś wyjdzie to raz na 30 spotkań. Niech on już się skupi tkwić w tym polu karnym, bo czutkę do wyjścia i skuteczność wciąż ma dobrą.
twitter.com/AzulgranaSL/status/1803158715958509967
2
@macio_944 chyba masz kompleks Ronaldo ;))))
2
@macio_944 spróbował wejść w pole karne bo była luka, ale nie wyszło, obrońcy go mądrze zablokowali a potem wypchnęli do boku, nie miał co zrobić, to wycofał do tyłu. Lepiej tak, niż jak Zalewski z Holandia stracić :D
Próbuje, bo ma.nadzieje, że mu wyjdzie, ego ma duże, więc się nie załamuje nieudanymi próbami.
I słusznie zauważyłeś, czutke do wyjścia ma dalej bardzo dobrą.
2
@macio_944 Przecież Ronaldo to potrafił dryblować w ManU. W Realu może na początku jeszcze mu coś tam wychodziło, a takich zagrań jak te z filmiku, to ja widziałem setki już za jego gry w Hiszpanii.
7
@macio_944 Mnie gość już śmieszy tą swoją grą i tymi minami ;D Ale no większość wciąż się nim podnieca, nikt im nie broni ;P
3
@macio_944 zostaw najlepszego playmakera na świecie (kiedy mu się chce)
7
@macio_944 Moim zdaniem Kriszcziano nie może się pogodzić z faktem, że nie ma już 20 lat gdzie takie machcanie nogami sprawiało, że kibice mdleli na trybunach z podniecenia. U blisko 40 latka takie machanie wywołuje co najwyżej śmiech publiczności. No taka prawda bo to ani efektowne ani efektywne.
To stary @Luciano99 po 18 pifkach takie przekładki, robi, że somsiedzi łapia się za głowy.
0
@fart Yyy co ma do tego wiek?
Antony ma 24 lata i też się ludzie śmieją z jego dryblingu.
1
@Zoker Gdzie antony do Boskiego Kriszcziano? szkoda, że Rasiaka nie podałeś za przykład. ;) daj spokój.
2
@macio_944 A Leao pewnie w głowie takie: "Dziadek co Ty robisz?"