La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 958 Culés

0

Euro pod wygranie ZP dla Viniciusa.Ewentualna szybka lota z Francji z turnieju bardzo przybliży go do ZP.

1

@Encore jak Francja odpadnie z Portugalią w 1/4 ME to ZP idzie do Viniego / chyba, że ktoś z Anglików jeszcze ugotuje turniej - Kane / Hey Jude - to coś może naruszyć

5

@Encore Kroos ma duże szanse na wygranie złotej piłki. Medialnie też jest bardzo wysoko, po tej decyzji o zakończeniu kariery.

0

@Encore ostatnia szansa, Portugalia musi wygrać Siuuu

1

@Arden Kroos ma trudną tą drabinke dosyć

0

@Encore To prawda, jednak według mnie obok Hiszpanów mają największe szanse na zwycięstwo całego turnieju.

1

@mekston Dla mnie osobiście w tej sytuacji Kylian Mbappe jeszcze nic na tym Euro nie pokazał więc jeśli nagle w tych 4 meczach nie zrobi czegoś ekstra to nawet złoto mu nie pomoże.

Kane i Bellingham też na razie kiepsko. Szczerze? Sam coraz bardziej idę ku Viniciusowi mimo, że i on pierwszy mecz na CA na minus.

@Arden Coraz bardziej prawdopodobne jest to, że jak nie Toni Kroos to właśnie Vinicius Junior.

@Encore Właśnie - trudna drabinka - moim zdaniem właśnie teraz gra o ZP. Jeśli doprowadzi Niemców do złota to Złota Piłka będzie bardzo realna. Ma swoje 5 minut.

0

@Encore Kroos to w takim samym położeniu jak Mbappe drabinkowo / chyba, że Francja dostanie Belgię w 1/8

0

@Stinger_ to swoją drogą - na razie Mbappe na minus, ale wchodzimy w kluczową fazę.

0

@Stinger_ to na razie za ten turniej Kroosa też nie ma co jakoś specjalnie wyróżniać.

0

@mekston Nie tyle wyróżniam Kroosa co jednak pamiętam, że grał w Realu i był jednak jednym z ważniejszych graczy zdobywających ligę i LM więc jakieś argumenty już ma. Mbappe ich nie ma... Tzn. ligę wygrał ale w LM mimo króla strzelców kiepsko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?