- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
0
Widzę że większość drużyn w tym roku olała Ligę Narodów.
5
@Criss18Barca myślę, że po prostu Polacy są tak silni
1
@Criss18Barca nie prawda . Tylko Włosi reszta gra normalnymi składami. Przynajmniej na finałach
5
@Criss18Barca Tak bo mistrzowie Europy, obrońcy tytułu Ligi Narodów i wicemistrzowie świata leją rywali to znak, że wszyscy olali tylko nie Polska.
Ja nie mówię, że każdy jest na tym samym etapie przygotowań do IO i mogą być różnice w przygotowaniach i formie ale chyba nie wierzysz, że Francuzi na miesiąc przed IO grając w półfinale LN olewają sprawę tym bardziej, że teraz to nie ma co olewać tylko grać o medale.
W fazie zasadniczej to rozumiem. Różnie moglo być ale teraz każdy już daje 100%.
0
@michal26 dlatego Włochy graja rezerwą a USA kompletnie to olali.
0
@Stinger_
No właśnie nie koniecznie jest miesiąc do olympiady więc spina na to to raczej głupota
1
@lucca87 to masz 2 drużyny. Brazylia miała top. Francja też w mocnym składzie, Japonia, Słowenia też topowy skład.
Ja zwyczajnie obaliłem tezę, że większość drużyn olała Ligę Narodów, bo tak nie jest.
0
@lucca87 Głupota? W takiej fazie turnieju? Aha.
USA mogli olewać LN ale nie mów mi, że drużyny, które grają w półfinale LN olewają cokolwiek skoro są już tak blisko medalu.
W tym momencie Francuzi mogą mieć nieco słabszą formę ale grają swój obecny max bo wiedzą, że zaszli tak daleko, że teraz nie ma odwrotu. Nie dlatego, że IO ważniejsze (zresztą kłamie tego meczu nie daje gwarancji medalu w Paryżu) ale dlatego, że ich kibice chcą oglądać swoją drużynę w walce o medale i Francuzi starają się jak mogą, a że przegrywają? Cóż Polacy są mocniejsi - taki sport. A, że powiesz, że inni olewają, a nasi nie? A skąd wiesz, że Polacy na IO nie będą mocniejsi? Tego nie wiemy. Równie dobrze Francuzi na IO mogą grać jeszcze gorzej niż dziś.
1
@michal26 Ale z tym olewaniem LN to chcę zaznaczyć też, że Polacy także w fazie zasadniczej nie grali wszystkich meczów w najmocniejszym składzie czyli, że też olewaliśmy? A jednak zajęliśmy 2 miejsce więc ze wszystkich drużyn olewających byliśmy na 2 miejscu.