- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2042 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2042 Culés
0
52 minuta a ludzie już witaja Szwajcarów dalej, takie typowe januszowe kibicowanie i opinie proporcjonalne do danej minuty xd
8
@okiemtypera_lucaxx95 Chyba komuś kupon nie wchodzi.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja nie tylko ich witam dalej, ale już im przyznaję puchar Mistrzostw Europy.
2
@okiemtypera_lucaxx95
Jak tam przygotowania do dogrywki w tym meczu jak prognozowałeś? I innych jakże trafionych typów?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Przyznaj się, obstawiłeś Włochy?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ciekawe jak ty chcesz żeby Włosi tutaj przeszli jak strzałów nie oddają i mają 0-2 xD
0
@Stagiryta
po 1 bukmacherka to nie tylko same trafione i wielkie wygrane
po 2 mecz trwa i np. gol dla Włochów na 2-1 i ew. czerwona mogłyby wiele zmienić
po 3 inne jakże trafione typy, czyli np. 4/5 ostatnie typy CA, ale wiem - tego ci jakże krytycy nie widzą :-)
0
@Kubsoleon bardziej odpowiadam już zbiorowo na jakieś podśmiechujki, a przy okazji uświadamiam co niektórych, że mecz trwa 90 minut i więcej :-)
@Kgorecki2500 ich awans i nadal się skłaniam, że póki mecz trwa to wszystko jest możliwe, a zamiast cyrkować i komentować jak chorągiewa zawieje, to wolę po prostu czekać na ostatni gwizdek :-)
2
@okiemtypera_lucaxx95 to widzimy się po meczu xD a coś czuję że nawet szybciej bo po 3 bramce Szwajcarów xD
Ale już widać ciśnienie skoczyło
0
@okiemtypera_lucaxx95
Dzięki szefie za rzetelne odpowiedzi xD
A propo's punktu drugiego, to gdyby Origi podał niecelnie w pamiętnym meczu, w 2019 roku pewnie wygralibyśmy Ligę Mistrzów... A gdyby Błaszczykowski wykorzystał karnego z Portugalią, to być może bylibyśmy Mistrzami Europy
0
@Rust_Cohle scenariusze i tak zawsze są dwa - jak mój typ wchodzi to jak zwykle siedzisz cicho i czekasz na kolejną okazję, a jak typ nie wchodzi to masz swoją chwilę chwały, bo możesz bezsensownie oznaczać jeden z kilkudziesięciu typów na tym EURO xD
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
1
@okiemtypera_lucaxx95
Przecież ja Cię 2 razy oznaczyłem xD - w poście do Tristana i albatrosa
Chyba, że liczysz odpowiedzi do twoich postów placzliwych, to powodzenia :F