- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
0
A już 19 Lipca wraca Fortuna 1 Liga!
0
@Gall_Anonim 2 najważniejsza liga 19 lipca wraca, ale wraca przede wszystkim Ekstraklasa!
0
@FcPortoFan1999 ekstraklasa nie ma podjazdu do 1 ligi! Udowodnił to finał Pucharu Polski
0
@Gall_Anonim Dwie najlepsze ligi świata.
0
@FcPortoFan1999 zgadza się. Jednak 1 Liga zdecydowanie lepsza
1
@Gall_Anonim Wisła Kraków, pokazała że tak!
0
@FcPortoFan1999 kogo obstawiasz, że awansuje do ekstraklasy?
0
@Gall_Anonim Stal Stalowa Wola, na bank.
0
@tristan87 jak się utrzymają będzie sukces
1
@Gall_Anonim Liczę na to.
0
@Gall_Anonim Gdybym miał obstawiać to postawię tak-Wisła Kraków, Arka Gdynia i z baraży Niecieczę/Płock, bądź kontynuację awansujących beniaminków czyli Stal Stalową Wolę.
0
@FcPortoFan1999 odważnie z Wisłą z której odeszło pół zespołu i nikt nie przychodzi konkretny. Raczej w tym sezonie będzie ciężko nawet z tak dobrym trenerem. Dla mnie awansują Arka, ŁKS i Miedź
1
@Gall_Anonim Bardziej mi chodzi o samego trenera-specjalistę od awansów do Ekstraklasy.ŁKS, to po nieudanych lekcjach awansów i spadków stawiam że odpuści sobie walkę na chama o powrót do Ekstraklasy.Miedź? Coś jak ŁKS.
0
@FcPortoFan1999 trener specjalista lecz jak ciężko będzie mu zebrać 11 piłkarzy na mecz może być problem
0
@FcPortoFan1999 A 11 lipca rozpoczyna się wielka walka polskich klubów o europejskie puchary. Na pierwszy ogień idzie Wisła Kraków. Ciekawe czy któryś polski klub zasmakuje pucharową jesień.
0
@mordini123 Sądzę że dwa mogą zasmakować, tj. Legia i Jagiellonia. @Gall_Anonim Jarosław Królewski, postawił na Hiszpański kierunek więc pewnie dalej tak będzie.
0
@FcPortoFan1999 Też tak myślę. Większe szanse chyba daję Legii ale oba kluby powinny dać radę. Jaga może jakoś prześlizgnie się do Ligi Konferencji.
0
@mordini123 Jagiellonia, uważam że jako mistrz Polski ma wymóg awansu do fazy grupowej LKE, bo mnie nie interesuje to że 3 razy z rzędu dostaną na łeb od kogokolwiek kogo wylosują ze ścieżki mistrzowskiej.Legia, to Legia i podstawowym celem dla nich jest grupa.