- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1256 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1256 Culés
2
W nawiązaniu do spotkania Brazylia - Kolumbia. Już przed spotkaniem miałem coś skrobnąć na temat sędziego tego spotkania, a kilka razy już o nim pisałem. Sędzia był Wenezuleczyk - Jesus Valenzuela, który sędziował mecz otwarcia Argentyna - Kanada. Polecam zapoznać się z z tym wpisem i dwoma materiałami wideo. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14532181#comment-14532192
Czułem w kościach, że Vini będzie miał z nim prze** i nie zawiodłem się. Już w 50 sekundzie spotkania, jeden z Kolumbijczyków powinien wyłapać żółtą kartkę za ostre wejście w łydkę Raphinhi, ale Valenzuela uznał, że za wcześnie na karteczkę. Ten faul Romero na Militao z linku wyżej również był bez kartki, bo również sędzia sugerował się zasadą, że nie ma co wchodzić szybko z kartką :D. Mecz Kolumbia - Brazylia to było jedna wielka intensywna naparzanka i polowanie na kości. Tam powinna być nie jedna czerwona kartka w europejskich warunkach. Ogólnie ten sędzia rzadko kiedy pokazuje kartkę za jakiś ostre wejście w nogi. Bardziej rozdaje kartki za faule taktyczne i uderzenia łokciem, jak w przypadku Viniciusa, który wyeliminował się takim zagraniem na ćwierćfinał z Urugwajem. Ogólnie to i tak nie jest najgorszy sędzia w tej strefie rozgrywek. @mekston @Adran360
1
@AFA ten mecz z Kanada za to dobrze sedziowal jak kojarze
1
@mekston tak, wtedy dosyć dobrze posedziowal
1
@AFA kto sedziuje mecz z Ekwadorem?
Ekwador bedzie gral turbo ostro
1
@mekston Urugwajczyk Andres Matonte. Ten sam sędziował Argentyna - Chile.