- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
0
Real bliski przyklepania Yoro. Barca sporo oszczedza dzięki szkółce patrząc na to z boku
4
@Faro drogo. Gość rozegrał dobry sezon w Lille, ale może to być równie dobrze kot w worku.
1
@Eto'o9 R10 porównując go z Cubarsim raczej pewnie podobny ale w gorszej lidze sprawdzony
4
@Faro niech się święci La Masia ❤️
1
@Faro 50 mln za 18 latka, który zagrał jeden dobry sezon w tylko niezłej lidze, zdecydowanie za dużo, a to raczej kot w worku. Dobrze, że Barca ma takich a nawet lepszych za darmo.
6
@Kamiloza91 to w takim razie za ile byś sprzedał przykładowo Cubarsiego? Domyślam się że Cubarsi by był jeszcze większym kotem w worku bo dużo mniej rozegrał spotkań w dorosłej piłce, a końcówka sezonu pokazała red flag pokazujący że albo ma problemy z koncentracją bo dotarło do niego że gra w pierwszym zespole albo ma problem z ustabilizowaniem formy (co jest normalne w tym wieku) albo siły na ten sezon się wyczerpały.
Uważasz że 50mln to dużó za taki talent? Rok różnicy jest między nimi - Yoro od wielu lat uznawany jest za wielki talent i w odróżnieniu do Cubarsiego zagrał w dorosłej piłce już 2 sezony, ma dużo lepsze warunki fizyczne, jest także bardzo silny, skoczny i zdecydowanie szybciej biega po boisku. Warto zaznaczyć że podobnie do Cubarsiego potrafi dobrze ustawiać się na boisku i czytać grę przeciwnika. Obiektywnie przy Yoro jest mniej znaków zapytania niż przy Cubarsim, a domyślam się że gdyby Barcelona chciała go sprzdać to byś krzyczał zapewne lekko 100mln :)))
2
@Faro Real po prostu sprzedaje swoich wychowanków i pilkarzy za takie kwoty ze potem może pozwalać sobie na takie transfery. Mają mega dobra sytuację ekonomiczną. Florek to dla nich jak Dżin z lampy, który wszystko w zloto zamienia.
0
@Kamiloza91 czyli jak varane, okazalo sie ze lipy nie ma