- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1174 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1174 Culés
3
@JohnA jak tam z tym strzałem Yamala?
Słaba technika?
Ale mnie pięknie przywołałeś w ostatniej dyskusji, nie masz chłopie najlepszej passy ;)
@AFA @Kapitan hawk
0
@mekston piękny gol, pisałem to przed chwilą, nawet Cię oznaczyłem.
0
@JohnA gol piękny - to teraz każdy napisze wiadomo :)
Jak tam z jego techniką lepiej napisz ;)? Słaba?
0
@mekston strzały na średnim poziomie. Piękne gole przeplatane marnowanymi setkami, w dalszym ciągu sporo do poprawy
1
@JohnA Panie, on ma 16 lat on ma wciąż masę do poprawy
Kto w takim wieku oddaje takie strzały? Często starsi nie oddają takich strzałów
Haha, niemożliwy jesteś. Widzisz te strzały i dalej nie potrafisz napisać jak kapitalną technikę Młody ma w tym wieku. Woow
Dobra, jak Ty dalej nie uważasz, że ma niebywałą technikę jak na ten wiek i takie strzały oddawać w takim wieku to jest ewenement.
0
@mekston Ty jesteś niemożliwy. Cały czas podkreślasz wiek co w kontekście dyskusji nie ma żadnego znaczenia, tym bardziej że ani razu nie negowałem ogromnego potencjału. Dyskusja dotyczy tylko i wyłącznie strzału i nieważne ile kto ma lat. Pisałem wielokrotnie, że ma znakomitą technikę, niesamowity drybling i ogromny wpływ na drużynę. A przy tym pole do poprawy w strzałach. Nie wiem czy serio tego nie rozumiesz czy o co chodzi. Nie porównuje go z innymi z prostej przyczyny, nie ma zawodników w tym wieku na takim poziomie.
0
@JohnA no tak, bo to pisałem w tamtym wątku również
Nie ma i to mówi wiele o Yamalu, tym jak ma ułożoną nogę - czy do podania czy strzału.
Strzały z dystansu w takim wieku, to mówi wiele o jego technice. Podchodzenie do wolnych? To też mówi wiele.