La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

konto usunięte

0

Ale wymiany grają panowie. Djoko niesamowita defensywa, czasami nie wygląda jakby cokolwiek było z kolanem

2

@MesQueUnClub96 Nie pisz tak bo zaraz ambasada Hiszpańska zacznie pisać że żadnej kontuzji nie było xD

konto usunięte

2

@takisobiektos Przecież na Twitterze co chwilę masz gości co spamią takimi tekstami xd

3

@takisobiektos na razie to ta serbska pisala o rozkladaniu nóg kolejnych rywali Carlitosa. Xd

2

@takisobiektos @MesQueUnClub96 @Barcanajlepszyteam Tak w sumie się zastanawiam bo jesteście fanami Novaka a w czym wam zaszkodził Carlos xd.O ile wiem to Novak jest fanem talentu Carlosa i lubi go.Hiszpan tez nie ma zadnych skandali.Chyba ze chodzi o to ze tyle wygrywa i jest na tym poziomie.

konto usunięte

0

@Encore Ale tu nie padło nazwisko Alcaraza.

0

@MesQueUnClub96 Ale zawsze trzymacie kciuki żeby przegrywał i ciekawi mnie co wam zawinił aż tak

konto usunięte

0

@Encore Po prostu go nie lubię, może ze względu na nostalgię do starszego pokolenia, nie wiem

2

@Encore A to jakiś wymóg że mam go lubić?:D Nie przepadam za nim, a jeszcze pare osób z tej strony mi go obrzydziło w zeszłym roku w dyskusjach typu Alcaraz nie będzie miał żadnych rywali w tourze itd.

1

@Encore Kibicuje tylko Djokovicowi, a co za tym idzie zawsze liczę, że jego najwięksi rywale będą przegrywać. Dokładnie tak samo jak wy chcecie, żeby Djokovic przegrywał.

0

@Barcanajlepszyteam No dobra a jak gra taki Alcaraz vs Sinner

0

@Encore Jeżeli musiałbym wybrać to Sinner.

0

@Encore Novak nie lubi tych graczy co są od niego lepsi i więcej osiągali. Rogera i Rafy nie lubił za to, że ogrywali go jak młokosa to teraz dostaje baty od Sinnera i Alacaraza to ich już nie lubi. Murray jak zaczął go ogrywać to też Serb zmienił nastawienie odrazu, to samo z Wawrinką itp. Taka mentalność

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?