- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
1
Nole spokojny 1 set. Musetti musi podnieść poziom swojej gry na absolutne wyżyny bo przy tak dysponowanym Novaku nie ugra zupełnie nic
0
@MesQueUnClub96 Czy mozna powiedziec ze Musetti rozklada nogi?
0
@Encore Oczywiście że nie można, Musetti gra dobre spotkanie.
0
@MesQueUnClub96 Novak Djoković jednie co może w tym secie stracić to jednego seta choć i w to wątpię. Musetti TOP Wimbledon ale to już koniec jego drogi w tym turnieju.
0
@MesQueUnClub96 Dla mnie Musetti może spokojnie powalczyć, to nie ten sam Novak co w zeszłym roku.
0
@MesQueUnClub96 Med też grał dobre
0
@Encore wiadomo ze Musetti, Rune, Popyrin i inni kwifikancji i dzikokartowcy graja jak Nadal w prime ale Tiafoe, Humbert, Paul i Med rozłożyli nogi.
To jest narracja Dodiego
0
@Barca_Big_Moment nie no, Serb to bierze
0
@mekston Będzie minimum czterosetowka, jeśli nie pięć setów bo mecze Włocha z Serbem zawsze były zacięte. Ale w finale bez szans z Hiszpanem bo Novak jest niżej niż był w zeszłym roku, a Alcaraz raczej wyżej.
0
@Barca_Big_Moment final bedzie zaciety i Serb moze to wziac
0
@mekston Ale brachu powiedz mi jak?
Alcaraz wszedł na top level, a Serb nie dotarł w tym roku dalej niż do półfinału. Przecież jest w zdecydowanej gorszej formie niż w zeszłym roku, a wtedy gdy był w dość wysokiej dyspozycji to został rozbity przez Carlosa i praktycznie w tym finale nie istniał.
0
@Barca_Big_Moment na RG kontuzja a na AO gral z Sinnerem
Poczekaj, zobaczysz to bedzie ciezkie starcie.
Seta to nawet zdecydowanie slabszy gracz moze urwac
0
@mekston Nawet gdyby był zdrowy to i tak skończyłoby się na Ruudzie bo już Norweg wyjaśnił Serba w Monte Carlo.
Poza tym w półfinale czekałby Zverev, który ograł Rafę bez strat.
A z tym Sinnerem to trochę naciągane bo jednak AO to jego szlem i nigdy dotychczas nie przegrywał na etapie półfinału w Melbourne, więc nie ma co szukać usprawiedliwienia.
Dla mnie niech wygra Hiszpania bo futbol zasługuje na triumf romantyzmu nad pragmatyzmem:)
1
@Barca_Big_Moment mecz do 2 a do 3 to co innego, Rublev tez do 2 wygrywal z Serbem a na szlemach baty
Poza tym to jest trawa a nie ziemia ;) taki tam szczegół
0
@Barca_Big_Moment i to sa wlasnie Twoje predykcje :)
“ Będzie minimum czterosetowka, jeśli nie pięć setów bo mecze Włocha z Serbem zawsze były zacięte. ”
:)
0
@mekston Ważne, że wygrał tenis, co innego jak odpadły Nole. Kto faworytem finału?
0
@Barca_Big_Moment faworytem lekkim Carlitos ale do tej pory 2x grali ze soba na szlemach i zawsze ten lekki underdog wygrywal
Serb to bestia, a Carlitos ma sporo problemów z podaniem i tutaj Serb moze byc bezlitosny
0
@mekston Tak było chociażby na RG i Wimbledonie, ale Cincinnati też można zaliczyć. Jedynie na World Finals był jednostronny mecz, gdzie Nole zmiażdżył zarówno Sinnera jak i Alcaraza.
Ale na dzień dzisiejszy Novak nie ma atrybutów fizycznych żeby móc rywalizować jak równy z równym z młodszym o dekadę Hiszpanem. Nole z 2011 lub nawet 2014 to inna sprawa
0
@Barca_Big_Moment oczywiscie ze ma
Plus to mecz na trawie a nie ziemi.
Na RG Carlitos bylby wyraznym faworytem ale tutaj mozna miec duzo wiecej krotkich wymian, Serb ma wiekszy atut podania, doswiadczenia.
Nie zwykl przegrywac 2x w finale Wimbledonu z rzedu.
Jest tez wypoczety bardzo latwa drabinka.
Carlitos tez slabo wchodzi w mecze a Serb po 1 wygranym secie moze pociagnac w kolejnym.
Mecz z gatunku 50-50
0
@mekston To są sensowne argumenty, ale pytanie czy czasem kontuzjowane kolano nie da o sobie znać w tak newralgicznym etapie turnieju? Trawa to nie ziemia to fakt, ale mimo wszystko mecz i tak będzie intensywny, będą grali wymiany i często długie, więc ryzyko dyskomfortu Serba będzie ogromne. Pierwszy set będzie raczej easy dla Nole, ale w zeszłym roku też tak było i co nastąpiło dalej? Novak przegrał tie breaka na własne życzenie i Alcaraz uwierzył, że może to wygrać, co sam przyznał po meczu. Ciężko będzie zdominować Alcaraza z linii końcowej, jedynie Sinner miał ku temu argumenty, ale dysponował o wiele większą siłą ognia zarówno z forehandowej strony jak i backhandowej. Jedynie co może taktycznie zrobić Serb to spróbować zaskoczyć Hiszpana skracając wymiany, grą na przedpolu i zbijaniu punktów przy sieci. Sinnerowi właśnie tego zabrakło w dwóch poprzednich meczach z Alcarazem, które przegrał. Sytuacja jest zgoła odmienna teraz niż wtedy gdy Nole ogrywał Federera, który jest bez cienia wątpliwości lepszym graczem na trawie od Carlosa.
0
@Barca_Big_Moment to jest uraz jaki miał Fritz i nic takiego nie miało miejsca
Zresztą nie było to aż tak poważne, dlatego mógł grać w Wimbledonie.
Właśnie, ale tiebreak był bliski, bardzo bliski - jak tym razem te clutch piłki weźmie to będzie 2-0, a tutaj wiesz, że Serb nie wypuszcza z 0-2.
0
@mekston Jak nie popsułby tego backhandu przy 6-3 w tie breaku to wygrałby mecz, ale wtedy nie wygrałby USO tak coś czuje. W myśl filozofii "wszystko w życiu jest tak, jak ma być" często sobie przypominam to motto gdy moje życie jest na zakręcie. Jak tym razem będzie? Oby wygrała Hiszpania to triumf, który zdecydowanie należy się piłce. A finał Wimbledonu to jak sam określasz ciasny mecz i mogą zadecydować detale.