- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 987 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 987 Culés
0
Żeby odebrać na poczcie list z sądu adresowany do mamy (przez jakiś czas nie będzie jej w miejscu zamieszkania), muszę mieć udzielone pełnomocnictwo? Nie ma innej możliwości?
Miał ktoś może podobną sytuację?
1
@damianex10 z sądu to raczej tak..
0
@damianex10 z sądu nie odbierzesz mając nawet pełnomocnictwo do przesyłek poleconych.
0
@Rust_Cohle Na pewno? Bo siostra pytała znajomego listonosza i ten powiedział, że sądowe przesyłki albo do rąk własnych, albo poprzez pełnomocnictwo właśnie.
0
@damianex10 na 100%.
Ja nie mogłem odebrać poleconego z sądu na żonę mimo pełnomocnictwa.
Mówimy tutaj o placówce pocztowej.
Listonosz to inna kwestia bo czasem nagnie zasade jeśli zna daną osobę/ rodzinę
0
@Rust_Cohle Cholerka, to niedobrze
0
@damianex10 Pewnie będą chcieli pełnomocnictwa potwierdzonego przez notariusza.
0
@damianex10 bez szans na odbiór bez upoważnienia notarialnego - wyobraź sobie sytuację, że odbierasz nakaz zapłaty za mamę, podpisujesz odbiór co jest początkiem do uprawomocnienia się nakazu, tj. tytułu wykonawczego i cyk - dzięki Tobie mama ma komornika :>
0
@brzucho Dziesiątki różnych scenariuszy można sobie wyobrazić, jak można zaszkodzić innej osobie odbierając w złej wierze taka przesyłkę. Ale tak samo kilka nieodebranych wezwań jest traktowane w świetle prawa jako odebrane i jest podstawą do podejmowania dalszych kroków w sprawie.