- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1284 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1284 Culés
0
Gówniana sprawa
4
@Yamal_Williams na LaRamble też przylatują balony z odpadami w postaci kont utworzonych kilka dni temu spamujacych i trollujacych niemiłosiernie :D
0
@Blantozaur nowe konta nazywasz odpadami? Ciekawie xd
1
@Yamal_Williams Amber Heard została ich taktykiem? :)
0
@Kengo w punkt xd
1
@Yamal_Williams maja zrobić broń laserową na nie
0
@Yamal_Williams doczytaj wiadomość do końca, potrafisz?
Napisałem "nowe konta spamujace i trollujace". Nie uważasz, że to istotna różnica?
0
@Blantozaur rozumiem rozumiem. Na szczęście mnie się to nie tyczy więc spoko
0
@Yamal_Williams to tylko Twoja opinia
0
@Blantozaur masz inną?
0
@Yamal_Williams myślę, że nie muszę odpowiadać na to pytanie :>
0
@Blantozaur pewnie obawiasz się konsekwencji. Rozumiem :)
0
@Yamal_Williams ee tam, bana się nie boje - po prostu inteligentni ludzie nie muszą używać wulgarnych słów, aby przekazać to co chcą :)
0
@Blantozaur to czemu wcześniej musiałeś okazać brak kultury określając tak grupę ludzi? Aaa ;)
0
@Yamal_Williams użyłem określenia, które zostało przez Ciebie zacytowane oraz jest przedmiotem dyskusji. Chyba, że od początku Twój post miał być niekulturalny (skoro te słowa takie są to i Twój post również - logika tak łatwo się nie podda), ale wtedy chyba wszystko wraca do mojej pierwszej wiadomości :)
Więc albo oboje jesteśmy w dziwny sposób niekulturalni, albo coś gdzieś poszło nie tak :)
0
@Blantozaur mój post nie odniósł się do człowieka. Ty określiłeś ludzi którzy robią coś czego nie szanujesz ( i słusznie ) odpadami. I potem mówisz , że jesteś wielce inteligentny żeby tak odzywać gdy pytam czy coś sugerujesz a wcześniej przyszło ci to jednak z łatwością. Jednak moje kultura jest zdecydowanie większa nigdy tak nie nazwę nikogo. Pozdrawiam ;)