La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

3

Ciekawy ranking.


2

@Encore Nie wiem czy Bryanta dałbym wyżej niż Curry'ego. Moim zdaniem Bryant jest trochę przeszacowany.
Garnett nad Durantem czy Jokiciem też są wątpliwi.
Harden tak wysoko, też budzi moje wątpliwości - to w końcu pan plajta w play-offs.

1

@Comentateiro Shaq też pewnie mógłby pójść do góry bo to w koncu najbardziej dominujący center w historii NBA.Przynajmniej według mnie.Wiele tych karier nie poszło do konca tak jak powinno pojsc.Durant powinien siedziec do dziś w GSW i przytulać kolejne pierscienie i z legacy na poziomie Currego byłby luzno top4 ale wyszlo jak wyszło.Czasami jedna decyzja albo kontuzja zmienia wszystko

0

@Encore Nie no litości z tym Kobym. Nad nim spokojnie jest Curry, Duncan, Shaq i może nawet jeszcze KD i Garnett.

0

@Comentateiro Garnett nad Jokiciem jest jak najbardziej ok.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?