La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

5

Widzę, że moja klątwa za zwolnienie van den Broma działa też w tym sezonie.

konto usunięte

1

@arasz1819 Ale ty go broniłeś tylko dlatego bo jest Holendrem, nie dawał powodów sportowych by go zostawić. To że wzięto Rumaka to inna kwestia, ale normalny trener i Lech wygrałby tego mistrza na totalnym luzie

0

@MesQueUnClub96 nie dawał powodów sportowych by go zostawić, a jednocześnie ugrał z nimi historyczny sezon w europejskich pucharach? To jest właśnie mentalność polskich właścicieli klubów. Byle wpadka i lecimy z następnym. Runjac nie jest Holendrem, a też uważam, że Legia zaraz zapłacze za zwolnieniem go. On już z resztą znalazł sobie fuszkę w Serie A.

1

@arasz1819 Feio to akurat ogarniacha, może coś tam zdziałać z Legią. Ale w to co Lech z Van der Bromem zrobił to zakrawa o sabotaż, gość wykręcił w ich drużynie najlepszy sezon polskiej drużyny w eur. pucharach od lat, a oni coś takiego...

0

@arasz1819 Goncalo Feio jest dobrym trenerem

1

0

@kanver_ @Encore nie wiem, jakoś go specjalnie nie obserwowałem i ok być może da radę. Chodzi mi bardziej o to, że Legia też wypuściła fajnego trenera, która miał swoją wizję, pokazał to w Pogoni, i zaczął coś budować. Potem słabszy okres i wypad. Słabe to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?