- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
0
Perez do wywalenia, jak można startować z P2 i skończyć na P8 gdy kolega z zespołu startował z P11 a skończył na P5?
Bez żadnego team orderu, bez żadnej zabawy strategią, bez żadnych losowych wydarzeń na torze, nawet jednej żółtej flagi nie było.
0
@Tasde Strategię to akurat Perez miał dziwną w wyścigu, start na pośrednich jedzie 12 kółek, potem kolejne medy na 10 kółek i potem hardy na 21 kólek(ostatnie 1 kólko to miekkie). Przykładow Sainz przejechał 21 kólek na hardach, nie wiem po co tak krótkie stinty robili. Russell który zjechał na 12 kólku pojechał do mety na hardach, po co zmieniac medy na medy w tym momencie.
0
@priest9999 Perez stracił pozycję na rzecz Hamiltona na starcie, stracił pozycję na rzecz Piastriego na torze i potem na rzecz Russella również na torze
0
@priest9999 Nie mieli drugich hardów a on dramatycnzie tracił tempo. Musieli coś robić.
0
@Tasde No mogli mu zmienić na hardy i do mety na 1 stop. Po co zmieniac na medy kolejny raz.
@mekston Czyli zmiana na medy w tym momencie miała sens, dlaczego nie na 1 stop? majac 1 hardy, przecież RB nie zżera bardziej opon od Mercedesa.
0
@priest9999 nikt nie zakładał jazdy na 1 pit stop praktycznie
Właściwie zobacz, że decyzja o tym, żeby pojechać wyszła w Mercu od samego Russella. Sam Merc pytał się Goergea czy jest pewny, że chce jechać na 1
0
@mekston Astony jakoś jechały tak. Nikt w czołówce co startował na medach nie zmieniał na medy. Nawet Ci co mieli 1 komplet hardów np. Max tez zmienil na hardy, w tym momencie wyscigu 2 komplet medow byl z czapy.
1
@priest9999 Patrzysz przez pryzmat Russella, który zaryzykował, nikt nie obstawiał jazdy na jeden stop, on sam sobie to wybrał a to, że mu się udało, było efektem dobrego układu na torze, gdyby wszedł w jakiś większy pojedynek albo musiał gonić pozycję to zajechałby je szybciej i byłby koniec marzeń o wygranej.
Z resztą i tak udało mu się to tylko dlatego, że FIA skróciła strefę DRS.
0
@priest9999 tak, ale to rywalizacja w formule B.
Natomiast tak, zgadzam sie, ze mogli dac mu hardy zamiast medów.
Jednak tak czy inaczej to na torze i tak wypadł za Russella - więc najwyżej może udałoby mu się być przed Sainzem. Wówczas jednak nie miałby najszybszego kółka, zatem to jest różnica 1 pkt.