- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
11
A to jest dobre, baba która w życiu nie osiągnęła nic poza przespaniem się ze sławną osobą i sprzedażą pornograficznych zdjęć będzie mówić Pani Świątek i Panu Lewandowskiemu, że przynoszą wstyd Polsce, bo nie wyznają wartości, które ta baba udaje że wyznaje.
7
@Tasde Trzy minutki przeglądania profilu tej typiary i wniosek może wysunąć się tylko jeden.
Ignorować, ignorować i jeszcze raz ignorować.
11
@Tasde I prawie 3 tyś serduszek. To jest właśnie wstyd i ja za takich ludzi się najbardziej wstydzę, a nie za Lewego, który odbiera medal od Dudy (bo tam też były jakieś dyskusje polityczne, że nie powinien), czy popieranie przez Świątek liberalnych, czy wręcz lewicowych wartości. Lewy, Świątek i inni sportowcy zrobili dla Polski i polskiej kultury nieporównywalnie więcej niż Ci wszyscy narzekacze razem wzięci.
0
@Tasde Jak Iga to powiedziała to chyba pierwsza ceremonia, którą widziała.
2
@Barcasub A ja sądzę, że Iga ma gdzieś ból dupy jaki odczuwa masa ludzi. Bo jeżeli pominiesz szukanie miliona powodów, żeby się przywalić, to ta ceremonia otwarcia była imponująca pod względem rozmachu i wykonania, bijąc wszystkie inne ceremonie które ograniczały się wyłącznie do stadionu.
5
@Tasde ta baba to ruski szpion. Niedawno twierdziła, że Polsce przydałaby się ruska denazyfikacja jak Ukrainie. Dziwię się, że jej jeszcze ABW nie zgarnęło razem z Panasiukiem.
0
@Barcasub no tak - ma inne zdanie i ocenę niż Ty, więc na pewno się nie zna, nie widziała i nie potrafi oceniać :)
1
@Tasde 99,99% aktywnych użytkowników LaBamby robi dokładnie to samo przecież :P
0
@Aragorn33 Rozumiem. Innej nie widziała, dlatego tak mówi.
0
@Tasde tu inna ciekawa wypowiedź pani samueli.
3
@Tasde To jest jej osobiste zdanie z którym ja się absolutnie nie zgadzam, ale nie wpływa to w żaden sposób na to jak postrzegam jej profil sportowca i reprezentanta kraju.
1
@Tasde uważam, że zarówno ta nieznana mi baba, jak i Świątek pieprzą tu głupoty. Pozdrawiam.