La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1612 Culés

3

Swoją drogą to dawno nie widziałem tak pewnego zwycięstwa w jakimkolwiek meczu Chokerosa.W 50 minut oddane ledwie 3 gemy?

0

@FcPortoFan1999 teraz ciekawy mecz z Baezem go czeka

1/8 finału pod znakiem walki jeźdców z Argentyńczykami

0

@mekston To tutaj powrót do trybu standardowego czyli choke choke i jeszcze raz choke..

1

@FcPortoFan1999 Jego ulubiona nawierzchnia więc ma co pokazać.On potrafi grać dobry tenis na ziemi i wygrywać.

0

@Encore Tylko jak przychodzi do gry na takiego Djokovicia, to nagle jakby nie wiedział jak się nazywa.O meczach na Carlitosa to lepiej nic nie mówić bo brak słów.

0

@FcPortoFan1999 idzie po Djokovicia

0

@FcPortoFan1999 Jest słabszy tenisowo od nich więc tez nie ma za co go winić.Krytykować go jednak trzeba gdy odpada z jaśkami których powinien pokonać

0

@barcelonaLM Nie sądzę.Novak, jest zbyt nakręcony na złoto aby tutaj przegrać. @Encore I On ostatnio odpadał z byle kim poza Roland Garros.

2

@FcPortoFan1999 Jesli ma pokonac Novaka to tutaj jest najlepszy turniej bo Serb to juz nie jest taki pewniak jak w poprzednich latach.W tym roku z top10 pokonal tylko De Minaura.

1

@Encore szczegolnie lubi Monte Carlo

0

@Encore kiedy wygral z De Minaurem?

Swoja droga De Minaura to Rafa bez nóg pokonał w tym sezonie

1

@Encore Z drugiej strony to jego ostatnia szansa na medal więc czegoś takiego jak kłopotu z motywacją nie będzie i w dodatku chyba już wyszedł z tych problemów z kolanem.

1

@mekston Monte Carlo ale to tez nie tak latwo 7;5,6;4 bo Minotaur nie wytrzymał koncówek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?