La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1871 Culés

konto usunięte

0

Jakbyście byli tenisistą/tenisistką i mielibyście wybrać jedno z dwóch - wygrać szlema czy złoto olimpijskie to co bierzecie? Ja złoto, jednak tu dochodzi poczucie, że grasz dla swojego kraju i masz ten medal...

3

@AndresCuccittini
Wybrałbym złoto, sprzedał je na Allegro, a potem wsparł fcbarca.com w zamian za to, by podali nam Twoje poprzednie konto lub konta.

3

@AndresCuccittini Intrygujące

konto usunięte

0

@NeroTFP1 Przepaliłbyś pieniądze tylko, bo ja tutaj nigdy nie miałem konta.

0

@AndresCuccittini Ja bym wybrał wygranie wielkiego szlema.Złoto olimpijskie jest oczywiście bardzo istotne w dorobku kariery, natomiast w tenisie jest traktowane dość ubogo.Myślę że taki Murray, z chęcią oddałby jeden z 2 złotych medali w zamian za np. kilka szlemów więcej.

3

@AndresCuccittini w erze BIG 3 wygrać szlem było niezwykle trudno i to było duże osiągnięcie, większe niż złoto IO. Zależy jaki szlem, bo jednak Wimbledon czy Roland Garros to większy prestiż niż AO czy US Open

0

@AndresCuccittini To zależy w sumie od tego na jakim poziomie jesteś.Jesli widziałbym ze niezle mi idzie w szlemach i mało brakuje to IO.

0

@barcelonaLM @Encore Taki Zverev, to z chęcią zamieniłby swoje złoto sprzed 3 lat na US Open 2020 lub Roland Garros 2024.

0

@FcPortoFan1999 Czy ja wiem.Naprawdę bardzo się cieszył ze wygrał to IO i był wzruszony.Widać ze było to jakieś spełnienie z jego strony.

0

@Encore Bez wygranego wielkiego szlema, może tak troszkę zostać zapomniane te jego złoto jak Nicolasa Massu 2004.

0

@Encore @AndresCuccittini na pewno jak juz masz te kilka szlemow albo kilkanascie to zloto IO staje sie czyms cenniejszym potencjalnje

0

@FcPortoFan1999 Moze jeszcze wygra cos.Wciaz ma ''dopiero'' 27 lat.

1

@Encore @FcPortoFan1999 Carlitos przed Wimbledonem 2024 mial tylko 3 szlemy ale powiedzial ze wolalby zloto niz drugi Wimbledon

Juz na tym poziomie to jest cos extra i to poczucie ze szansa 1 na 4 lata plus Wimbledon juz wygral

0

@Encore Chciałbym aby coś wygrać jako Jeździec Apokalipsy Tenisowej. @mekston Dość dziwna wypowiedź.

1

@mekston No Carlos ma inną perpspektywe bo tak czy siak będzie wygrywał te szlemy.Po prostu tak musi być a IO raz na cztery lata więc jak jest okazja to trzeba brac wszystko.

1

@mekston Big 3, Carlitos, Iga, dla takich zawodników medal IO ma większe znaczenie niż dla tenisistow którzy wiedzą że mogą w karierze liczyć na 1-2 szlemy. Tacy to by wzięli szlema zamiast medalu, ale dla takiego Djoko ważniejsze jest teraz złoto niż kolejny szlem

2

@barcelonaLM w normalnych okolicznościach też szlem:

1) to duużo większa kasa
2) pod względem prestiżu szlem > IO
3) u mężczyzn dodatkowo szlem znaczy więcej bo gramy best of 5, więc jakakolwiek loteryjność jest ograniczona do minimum
4) plus szlem to 2000 pkt do rankingu wiec też sporo daje w kontekście gry w kolejnych turniejach, a potencjalnie też miejsce w finalsach

Po prostu w pewnych okolicznościach i dla niektorych IO będzie cenniejsze niż szlem.

@Encore w sensie np. wątpie że jakby zapytać Rafę czy oddałby złoto IO za dodatkowego szlema to by wziął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?