- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
1
Tyle zachwytów nad Laportą, a tak na dobrą sprawę, to praktyczne żaden transfer za jego kadencji na dobre nie wypalił. Błyszczą u nas przede wszystkim wychowankowie + Gundogan, a teraz jeszcze "walczą" o Olmo, który w sumie jest nam niepotrzebny...
...jestem ciekawy jak naprawdę wyglądają finanse Barcy, bo to co pindoli Lapcio, to można między bajki włożyć...
4
@norbi77 mi też się podoba Kounde (mimo wszystko)
Ale fakt, żenada to co robi Laporta z zarządem...
Nie lepiej np za rok powalczyć o Musiale...
W złą stronę to wszystko idzie.
5
@Messibestplayerintheworld transfery na zawołanie Xaviego. Czyli Kounde, Gundo, Auba, Alves. No jeszcze Raphinha, ale to była chyba pomyłka, bo to nie tego profilu na skrzydło szukał Xavi, a dostał jego i ten dał radę. Transfery Laporty już nie.
2
@Messibestplayerintheworld
Tak. Masz rację, zapomniałem o Kunde. Mimo słabych 3-4 miesięcy, to się ogarnął i jest bardzo dobry i ME też to potwierdziły.
2
@norbi77 Ja miałem nadzieje, że wreszcie zobaczę jakieś logiczne ruchy, gdzie sobie powiem "no dokładnie, tego brakowało, to trzeba było zrobić", ale ja absolutnie nie rozumiem ich polityki transferowej. Wiedzą, gdzie drużyna ma słabe punkty, a spinają budżet za jaja by sprowadzać zawodników na jakieś dziwne pozycje. Nie wiem o co tu chodzi, ale ten duet Laporta-Deco zaczyna mnie wku#
1
@Messibestplayerintheworld Najlepszą opcją było branie Nico + Merino i za rok po Musiale to ci się skupili na Olmo który najmniej tutaj pasuje. Kompletnie nie rozumiem logiki w zarządzie a Laporta zmieniając Alemany'ego na Deco strzelił sobie w kolano.
2
@MesQueUnClub_87
Przecież już zakup Lewego w naszej sytuacji i to na takich warunkach był dziwny...do tego Raphina, Torres czy Vitor za taką kasę...wymieniona czwórka kosztuje nas blisko 300 mln euro (z pensjami)...to chore :)
Podobały mi się niektóre darmowe transfery jak Kessie, Christensen czy Gundogan, ale Belleriny, Alonso i inne tanie Oriole, to porażka :P
0
@Ryoumen wiesz z tym Alemanym w zasadzie chciał sam odejść.. niestety... To było pewne, że to odczujemy