- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
2
Let's pray.
2
@MesQueUnClub96 Wyczuwam łatwe 2:0 Alcaraza albo trudne 2:1 dla Novaka
2
@Encore Oby dla Novaka. Alcaraz jeszcze zdąży zdobyć złoto IO.
1
@Encore Obstawiam Nole w 3. Determinacją to weźmie
1
@MesQueUnClub96 Bardziej mnie w sumie ciekawi poziom sportowy Novaka niz Carlosa
0
@MesQueUnClub96 Tak jak w finale Wimbledonu, w tym czasie przeczytam sobie książkę.
0
@Encore tu moga nerwy i presja swoje zrobic
0
@FcPortoFan1999 to bedzie inny mecz
0
@Encore Nole jest w formie.
1
@mekston Wydaje mi sie ze presja jest na Novaku bo Carlos bedzie miec jeszcze kilka szans a Novak to last dance.Wszystko albo nic.
0
@mekston O której ten finał? O 15:00?
0
@FcPortoFan1999 ok. 15. Najpierw finał debla pań
0
@MesQueUnClub96 Nie, nie ma szans.Motor z Koroną zatem wlatuje na pierwszy plan.Odkąd padło dzisiaj nowe słowo zakazane, tenis ma dla mnie mniejszą wartość.
1
@MesQueUnClub96 Jest w formie ale pytanie czy to nie jest forma na jaśków.Na wimbledonie tez dosyc dobrze grał ale w finale nie było jaśka.No kort zweryfikuje jak to mawia klasyk.
0
@FcPortoFan1999 a nie o 12?
0
@mekston Jeśli będzie o 12:00 to książka pójdzie w ruch i będę apelował aby mnie przy tym nie oznaczać!!! i to celowo z trzema wykrzyknikami.
0
@FcPortoFan1999 dlaczego?
A jak o 15? To mozna rozumiem
0
@mekston O 15:00 będzie Ekstraklasa.Po prostu nie chce mi się tego oglądać.
0
@FcPortoFan1999 Ekstraklasy?
0
@mekston Tego finału olimpiady.Wczoraj i dzisiaj obrzydł mi tenis.
0
@FcPortoFan1999 dzisiaj dlaczego?
Iga z brazem
0
@mekston Niestety już pewien Grek nie może być wyszydzany i obrażany, a więc mi się nie chce.
0
@FcPortoFan1999 ale Polska zdobyła swój pierwszy medal na IO w tenisie
historyczna chwila
0
@mekston Ale to żeński tenis a nie męski.
0
@FcPortoFan1999 ale wciąż tenis
0
@mekston Tenis bez pewnego określenia traci sens.
0
@FcPortoFan1999 ech, ciężko teraz oglądać. Restrykcyjny ten regulamin
0
@mekston Mi się bez tego nie chce oglądać żadnych turniejów.