- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 853 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 853 Culés
1
Obejrzałem wczoraj mecz od początku do końca, oto moje przemyślenia.
Ter Stegen: solidnie, prócz jednego wybicia pod nogi rywala, które mogło skończyć się golem.
Inigo/Christensen: pierwszy jedno złe wyprowadzenie skończone kontrą , drugi solidnie.
Balde: świetny mecz, jak na powrót po kontuzji to szarpał na skrzydle i w obronie też dobry mecz.
Bernal: chłopak z numerem 16 chwilami przypominał młodego Busiego. Opanowamy i spokojny.
Casado: dobry mecz, solidny występ.
PAU VICTOR: W pierwszej połowie dwa groźne strzały, potem gol, w drugiej bramka. Nasz najlepszy napastnik.
Lewy? Chciałbym napisać coś dobrego ale się nie da. Prócz przypadkowej asysty i przerzutu w drugiej połowie kompletnie nic nie dał. Straty, odbicia, długie cholowanie, jak zwykle.
Torre: Będą z Niego ludzie. Brał grę na Siebie, rozgrywał, walczył, fajnie się go oglądało. Niski środek ciężkości i poruszanie robi wrażenie.
Faye: krótko ale solidnie. Kasował wszystko, raz nawet poszedł w pole karne za akcją. Generalnie nasza młodzież zjada tą Realu. U nich na plus Guler, bez kompleksów, odważnie. Gol Paza przypadkowy, zmiany u nas pogubiły obrone.
Warto też wspomnieć o wejściu Viniego, bo od razu zrobił różnice. Można go nie lubić, ale wczoraj na tle młodzieży pokazał, że ma jakość, robił dużo na tym skrzydle, ale brakowało końcowej decyzji.
Fajny przyjemny mecz dla oka, mamy zdloną młodzież i jak Flick to dobrze poukłada to będzie dobrze, wierzę.
1
@kuz Ja rozumiem krytykę lewego bo mu się należy ale wygraliśmy 2:1 więc pisanie "Prócz przypadkowej asysty i przerzutu w drugiej połowie kompletnie nic nie dał." tylko właśnie z tego padły te dwie bramki które dały nam zwycięski wynik :)
0
@Gall No ale jednak na tle młodzików powinien pokazać więcej. Vini wszedł i od razu zrobił różnice, Lewego nakryli Torre, Victor. Doceniam te dwie akcje ale w sezonie trzeba cały mecz grać odpowiedzialnie, a on tracił praktycznie każdą piłkę. Po prostu jestem trochę zaniepokojony formą z końcówki poprzedniego sezonu.
0
@kuz No ja też, ale taki to gość może cały mecz kopać się po czole ale gdzieś tam coś wciśnie podobnie do brazola, nie jest to moja bajka ale oby odpalił bo właściwie tylko na niego można liczyć że walnie coś koło 20 goli na sezon.