- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1741 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1741 Culés
11
@Szreko @xvcWinterSoldier @DragonxNF @Sulimo
Media zgodne. Marvel Studios & Disney zwolniło wszystkich producentów, scenarzystów i innych pracowników, którzy byli powodami ''woke'' projektów.
Można? Można. Ciekawe, że Disney zgodziło się zrobić to w Marvelu, ale nic nie słychać żeby miało się to wydarzyć w świecie Star Warsów, gdzie jest to najbardziej odczuwalne.
3
@HypeR jeszcze niech studia gier pozbędą się tego gówna "Sweet Baby"
0
@PatrychoO Niestety to nie jedyna firma, która dba, by w grach było ideologicznie.
0
@HypeR O, to może wróce do oglądania Marvela, tylko jak ja przebije się przez te wszystkie beznadziejne filmy i seriale z 4 fazy. Ostatni film jaki obejrzałem to bodajże Thor: Love and Thunder i to już było za dużo.
4
@HypeR Muszą być w szoku po sukcesie "D&W". Jak to, nie ma tam wokeshitu i nagle przynosi pieniądze? A ile się Reynolds musiał z nimi naużerać, żeby zrobili wg jego wizji, a nie tamtych "pomagaczy".
1
@Derean Polecam ci najnowszego Deadpoola, nie bawiłem się tak od Avengers Endgame. Oczywiście były mniejsze wyjątki jak Shang Chi czy Strażnicy Galaktyki 3, ale nie miały tego czegoś. A tu film był rewelacyjny.
0
@HypeR No akurat w MCU to było najmniejszym problemem.
1
@Szreko nie no było dosyć dużym problemem.
TFATWS, Moon Knight, The Marvels, Hawkeye, MoM, Wakanda Forever, Eternals, Love and Thunder, She Hulk, Quantumania, Secret Invasion, Echo i Ms. Marvel.
Z czego Ms. Marvel to był całkiem w porządku serial, ale nigdy by nie powstał gdyby nie realia na świecie. Ms. Marvel jest jedną z najbardziej hejtowanych postaci komiksowych.
0
@HypeR Czyli wszystkie te filmy czy seriale były wątpliwej jakości przez woke?