- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1390 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1390 Culés
2
Całkiem dobrze to wygląda.W szlemach Carlos ma 4/4.Jedynie porazki to tiebreaki x4 z Novakiem. @mekston
1
@Encore w BO5 przewaga Alcaraza będzie coraz wyraźniejsza
1
@barcelonaLM No fajnie by było w US coś ukuć ale troche jest tych dobrych plejerów na hardzie.Ostatnie dwa lata to wygrany finał i półfinal
1
@Encore Sinner jest dużo lepszym graczem na szybkich nawierzchniach, więc jeśli będzie zdrowy to będzie głównym faworytem. Ale półfinał w Stanach dla Alacaraza to byłby świetny wynik i tak ponad stan bo nikt nie będzie oczekiwać, że da radę wygrać trzeciego szlema pod rząd.
0
@Barca_Big_Moment półfinał na US Open to nie bedzie ponad stan
0
@mekston Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę cały sezon to będzie to wynik ponad stan. Miał problemy zdrowotne i nie był w optymalnej dyspozycji fizycznej, więc wygranie RG Wimbla i półfinał USO to najzwyczajniej w świecie wyniki ponad normę bo nikt prócz Big Three nie robił takich sezonów
0
@Barca_Big_Moment to oglądaj Carlitosa - raczej półfinał to coś w stylu, że powinien tam być biorąc pod uwagę skilla, co gra i jak gra.
Zobaczymy w jakiej dyspozycji będzie, ale wiemy jaki genialny tenis on już teraz gra.
0
@mekston Młody jest świetny, ale mało prawdopodobne żeby wygrał trzeci szlem pod rząd. Sinner jeśli będzie zdrowy to będzie tam faworytem, widzieliśmy w jakim gazie był od zeszłego listopada i jak dominował na początku roku. AO i Rotterdam to był absolutny popis możliwości Włocha na szybkich kortach twardych.
0
@Barca_Big_Moment w takim gazie ze nawet finalsow nie wygral a w trakcie turnieju w Paryżu sie wycofal
Wygrana Carlitosa będzie skomplikowana ale do 1/2 to jest faworytem zeby wejsc najpewniej. Zobaczymy jak bedzie grał w Cinci.
0
@mekston Nie wygrał bo Djokovic gotował, jednak Włoch formę na początku roku utrzymał, a Serb nie dlatego mecz na AO był tak jednostronny