- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 853 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 853 Culés
1
Po dzisiejszej sesji kajakowej można chyba powiedzieć że nawet nie będzie tych 10 medali, które powinny być minimum dla nas. Pytanie czy coś zrobimy żeby wydostać się z tego dołka. Bo u nas nie ma szkolenia nie licząc siatkówki (a i tam te młodsze pokolenia nie wykazują aż takiego talentu co starsi zawodnicy).
0
@meteo100 zabrać kasę! Za dużo zarabiają!
0
@meteo100 Nie wiem jak to wygląda ale będzie te 8 chyba to może ktoś jakieś te 2 jeszcze zdobędzie :P Nie wiem ile tam zostało do końca IO
2
@Kgorecki2500 tak naprawdę nie licząc siatkarzy i Julki Szeremety to Natalia Kaczmarek i Marysia Andrejczyk, wszystko inne będzie niespodzianką.
0
@FanBarcy22
Dokładnie, jedyna nadzieja to Kaczmarek, choć pytanie co z jej zdrowiem, w półfinale jej bieg wyglądał średnio (potem tłumaczyła to problemami z żołądkiem). Jak się wykuruwala to powinna być walka o brąz. U Andrejczyk jest spora loteria, jak wyjdzie jej pierwszy lub drugi rzut to medal powinnien być. Jak jej nie wyjdzie to przeważnie w kolejnych próbach już było ciężko o poprawę wyniku.
0
@meteo100 co do Marii się zgadzam, ja się tam jakoś bardzo na medal nie nastawiam bo ona może rzucić zarówno 68 metrów jak i nie przerzucić 62.
1
@meteo100 Problemy zostały chyba wskazane przy kilku dyscyplinach przez komentujących je, czyli brak rozwoju sekcji sportowych, bo pieniądze przytulają związkowcy.
W siatkówce zachwycamy się wspaniałą formą, coś gorszego, niż złoty medal niektorzy traktują jak porażkę, ale obawiam sie, ze po IO w USA może dojść do małego regresu, bo nie widać ciekawych, młodych postaci, którzy znacząco sie wyróżniają, a my sukcesu robimy aktualnie opierając sie o te talenty z roczników 95-98.
Musi dojść do reform, a nie, że są obietnice fajnych nagrod za medal, ale nie ma warunków, by ćwiczyć, trenować, aby te medale zdobywać. Nie sądzę, że z Nitrasem jako ministrem sportu dojdzie do zmian, a zmiany są potrzebne i to bardzo, bo poprzednia władza nic z tym nie zrobiła.