- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
0
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1822328493834719471
Na pozycji atakującego dałbym jednak Andersona za Patry'ego.
1
@Ojciec5tkidzieci Leon powinien być na bazie całego turnieju mimo niezbyt udanego finału
2
@mekston W czyje miejsce? Clevenot i Ngapeth grali kapitalny turniej.
0
@mekston Leon zagral kosmos, ale miał ten problem, że gral na tej samej pozycji co Ngapeth i Clevenot, którzy również grali kosmicznie - do tego w finale mocno błyszczeli. Ta decyzja sie broni, że go nie ma.
1
@priest9999 @Ojciec5tkidzieci
Leon też, ja bym go dał jednak w tej sytuacji za Clevenot.
Ngapeth dostał MVP.
0
@mekston Leon zagrał bardzo dobry turniej, ale Clevenot zagrał kapitalny turniej, jak Francja na Serbię wyszła z Louatim to właśnie zmiana Clevenot wyciągnęła im ten mecz i już został w 6. Nie miał ani jednego słabszego meczu Clevenot, ja rozumiem w pełni ten wybór, moim zdaniem z Louatim Francja odpadłaby już w ćwierćfinale.
1
@priest9999 bez Leona nie bylibyśmy w finale na tej zasadzie
Leon też w zagrywce jak gotował
0
@Ojciec5tkidzieci Leon za Clevenot i Anderson za Patryego. I moim zdaniem jednak Holt był lepszy niż Averill.