- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1393 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1393 Culés
8
Kojarzycie, czy w polskiej kinematografii była lepsza intryga, niż ta związana z jedną z tulczyńskich ojcowizn - dokładnie pana Walenciaka? (Jak ktoś o dziwo nie zna, to spoiler niżej).
__________________________________
Chodzi o wątek, gdzie Janusz Tracz doniósł na niego do organów administracji państwowej, że ten nielegalnie wyciął drzewa na swoim polu, co było zresztą zgodne z prawdą. Pan Walenciak dostał taką grzywnę, że zwaliła go ona z nóg i nie był w stanie się pozbierać. W efekcie ziemia i chałupa trafiła na licytacje komorniczą, całą wieś pod przewodnictwem księdza proboszcza Antoniego zbierała pieniądze, co by się zgadzało i ziemi chłopu nie odebrali. Nikt nie domyślał się, że to robota Tracza (czytane od tyłu dawało "czart"), który przebił ofertę wszystkich, zdobył co chciał, a w chałupie celem ostatecznego upodlenia niepokornego rolnika otworzył burdel o nazwie "Ojcowizna".
Według mnie nie i długo nie będzie.
0
@Ojciec5tkidzieci i cyk zgłoszony za spoiler
Edit. Haha xD serio dodałeś ten dopisek ? :D
1
@Rust_Cohle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Edit./ Wole dmuchać na zimne. :P
1
@Ojciec5tkidzieci Podobno Batman z Ligą Sprawiedliwych zamierzali się zmierzyć z Traczem, ale zaraz odpuścili kiedy zobaczyli z kim mają do czynienia.
1
@Ojciec5tkidzieci Klasyka. W Vinci też była zacna intryga.
1
@Ojciec5tkidzieci Pamiętam ten wątek, oglądałem go kilkukrotnie, jednym z tych też lepszych był to jak Tracz załatwił tzw. informatyka. Szkoda, że Plebanię zdjęli a taki Klan jest do tej pory...