La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

konto usunięte

0

Ale szkoda tego Montrealu i Hurkacza. Gdyby wygrał tego mastersa biorąc pod uwagę formę Meda to Hubert naprawdę mógłby wbić do TOP5 rankingu

0

@MesQueUnClub96 Niby tak ale dla mnie na korcie to on nigdy nie będzie top5.Chyba ze naprawde zrobi progres tenisowo.To jest taki zawodnik top 8-13 na ten moment.Przynajmniej dla mnie.

konto usunięte

0

@Encore Nie wiem czy Med był lepszy w ostatnim roku, wiadomo ma wyniki lepsze ale Hubert jest bardziej równy

Szósty jest na pewno

1

@MesQueUnClub96 Med zrobił w tym roku finał AUS open i półfinal Wimbledonu.Nie wiem czy Hurkacz bedzie miał okazje do końca kariery zaliczyć taki rok gdzie na 2x turniejach wielkiego szlema zrobi 2x półfinaly a moze finały.

konto usunięte

0

@Encore Tak ale Hurkacz jest równiejszy. Med ogólnie średni ma ten sezon, natomiast Hubert zdecydowanie się poprawił jeśli chodzi o te pierwsze rundy

0

@MesQueUnClub96 Musiałbym zobaczyć wyniki Huberta z tego roku i porównac to z Medem ale wątpie żeby był od niego lepszy ogólnie.Zresztą tenisowo Med ma więcej do zaproponowania.

1

@Encore to w ogóle nie ma watpliwosci

Med ma szlema, do tego parę finałów w szlemach, jakieś półfinały.

Dwa finały w szlemach nie domknął ich ale też pokazał kawał dobrego tenisa.

Był przez chwilę numerem 1 w rankingu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?