- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1838 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1838 Culés
0
Casado placek niestety, ale Barca mogła się podobać dzisiaj
16
@okiemtypera_lucaxx95 XDDDDDDDDDDD
15
@okiemtypera_lucaxx95
Za taki tekst powinieneś bana dostać :)
8
@okiemtypera_lucaxx95 to chyba oglądaliśmy inny mecz.
3
@okiemtypera_lucaxx95 A mi tam się podobał. W sensie jego gra.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Jprdl szanowałem Cię, za typy itp. Ale teraz to pojechałeś po bandzie. No faktycznie, Casado nie prezentuje poziomu Krosa czy innego Busquetsa.
0
@okiemtypera_lucaxx95 TY żartujesz prawd?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Idź tam drzwi w pociągu otworzyć
0
@norbi77 na szczęście nikt nie banuje za własne zdanie, sporo strat, które mogły wygenerować kontry :)
0
@okiemtypera_lucaxx95
Może pomyliłeś go z Bernalem?
0
@okiemtypera_lucaxx95 ale jak można mieć własne zdanie o czymś co jest faktem. Pójdziesz do warzywniaka, poprosisz o pomidory, a gdy sprzedawca Ci je da to powiesz, że to nie pomidory, bo według twojej opinii to są buraki?
0
@norbi77 Bernal wypadł lepiej od Casado w mojej opinii, a patrząc na atak/pomoc to gorzej od Casado zagrał tylko Ferran, bo akurat zmiany Garcii i Pedriego na plus. No i Cubarsi niestety też na minus - mógł osłabić ekipę ale akurat sędzia oszczędził.
0
@HypeR co innego zaklinać rzeczywistość, a co innego wydać własną ocenę gry danego zawodnika - dla kogoś mogły plusować np. rozegranie, odbiory czy podania, a mi się rzuciło w oczy jego kilka strat.
Zresztą tak samo można byłoby napisać o Cubarsim - jedna osoba powie że spoko wystep, że parę razy wybronił trudne sytuacje, a druga powie że grał nieodpowiedzialnie, wręcz naiwnie i np. zasłużył na ewidentne czerwo.
Barca wygrała - jest hurraoptymizm, zobaczymy w następnych kolejkach, może akurat Casado bedzie na plus, a np. znowu Lewy da ciała
0
@okiemtypera_lucaxx95 Pewnie ze można wydać własną opinię. Dla mnie MVP powinien zostać rekin piękny drybling wykończenie podania do napastników ktorze marnują takie zagrania