- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2327 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2327 Culés
6
Kibice Realu to gorszy stan umysłu niż byle jaki neptyk z Rosji... :D
Przed sezonem prężyli muskuły jak to oni wszystkich dojadą (i mają podstawy do tego)...a mają taki ból dupy na notatniku.pl o te 3 pkt Barcy, jakby mistrzostwo przegrali :D
Jest mi ich trochę żal, bo upośledzonym w ich przypadku się jest, a nie bywa :)
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/450155168_1560711394511277_5862248690381332901_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=0MWDfmDrUoYQ7kNvgEVjsCz&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AYACScS22gFMdZTGMGPNyUu1-mASLjKI2iUSRmcFcJs3Fg&oe=66C703E6
3
@norbi77 Chyba po to mają stronę żeby tam pisac o swoich opiniach, jakie by nie były. Gorzej jakby to robili u nas.
2
@koziar No niestety są tu madrycioki, są też podszywki, które udają kibiców Barcy, a które wyłapuje @Kapitan hawk
4
@AlexDark00 Oczywiscie, że są tutaj podszywki, które udaja kibiców Barcy. Najgorsi są skrajni fani- a jeszcze gorsi - hejterzy danych piłkarzy.
2
@koziar Najgorsi są psychofani danego piłkarza ze względu na jego narodowość.
2
@AlexDark00 Albo psychoantyfani. Masz rację, to plaga i zmora :).
2
@norbi77 bo dużo kibiców Realu którzy piszą takie wypociny czy nawet Barcelony po takich meczach to dzieciaki z 10-16 lat nie wierzę, że ktoś starszy by się pultał o pierwszy mecz sezonowy
1
@messi33 co? Naczelni pacjenci madryckiego psychiatryka (eljarek, Muniak czy Gala) to dorosłe chłopy ;p Muniak jest bodajże po 40-tce już ;p
0
@Aragorn33 W zasadzie jak spojrzysz na pacjentów ramblowego psychiatryka, to też to najczęściej osoby, które od dobrych kilku lat mogą legalnie kupić piwko w sklepie.
0
@AlexDark00 Pół biedy gdy dotyczy to obecnych graczy Barcy. Gorzej gdy dotyczy to byłych piłkarzy Barcy. Ale i tak najgorsi są ci którzy hejtują naszych obecnych graczy. To juz w ogóle jakaś totalna patologia
0
@maroon Tak jak ty Messiego?
@AlexDark00 Są najgorsi psychoanty fani danego zawodnika, gdzie żadnych argumentów nie przyjmują.
0
@AlexDark00 A i jeszcze kłamią na jego temat.
0
@Aragorn33 Jezus Maria ja mam 20 i nie wyobrażam sobie tak pisać są w życiu ważniejsze rzeczy niż piłka nożna