- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1447 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1447 Culés
4
Nawet jak odejdzie Gundogan A przyjdzie oprócz Olmo Chiesa i oby jakiś bramkarz- Szczęsny to będzie dobre okienko;)
Dobry skrzydłowy, dobry pilkarz za Gundogan A przede wszystkim młodszy.
Oby tylko sprzedać niechcianych
3
@lucca87
No ale gdzie ten "dobry skrzydłowy" i "dobry piłkarz za Gundogana" ??
Niewiele czasu już zostało do końca okienka, więc powinni działać. Póki co, kupiliśmy kalekę i jeszcze oddajemy za darmo, naszego najlepszego grajka.
3
@SawneyBean" Kupilismy kalekę" - powyzywać pilkarzy Barcy muszę, bo się uduszę
0
@lucca87 mnóstwo tu ekspertów więc nie dziwi mnie taka narracja. Gundogan zaraz ma 34 lata, zarabia dużo, więc to normalne, że jeśli nikt inny nie chce odejść, Araujo i Frenkie kontuzje, to odejdzie ten, który nie będzie stawiał oporu. Co z tego, że był jednym z najlepszych w zeszłym sezonie? A może podobnie jak Lewy z każdym rokiem będzie grał coraz gorzej i dobrze na tym wyjdziemy. Może Olmo nie będzie się sypał i będzie miał statystyki podobne do Gundo. A może przyjdzie Chiesa i wzmocni nasze lewe skrzydło? Zobaczymy za jakiś czas. Też mi szkoda Gundo, ale jest jak jest.
0
@maroon
"Kupiliśmy kalekę" - śledząc ostatnie cztery lata, pisać prawdę muszę, bo z powodu wiecznych kontuzji, z irytacji się duszę.
0
@SawneyBean Tak samo mogli mówić kibice PSG gdy kupowali Dembele,a tymczasem kontuzje mu minęły jak ręką odjął. Dajmy szansę pokazac się sztabowi Flicka i zawodnikowi a potem oceniajmy.
0
@maroon
Że co? Ty piszesz na pewno o tym samym Dembele?
Bo to, że rozegrał kilka spotkań więcej w pierwszym sezonie w PSG - na pewno nie oznacza że "kontuzje mu minęły jak ręką odjął".
W Barcelonie różnie z nim bywało - grywał tyle samo co w ostatnim sezonie PSG (np 20/21 prawie identycznie), ale grywał też mniej z powodu kontuzji (i nie są to ogromne różnice).