- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
1
Może nie strzelałem jakoś dużo w życiu ale jak już się zdarzyło to przyjemniej mi się używało czeskiej CZtki (odrzut przyjemniejszy i lepiej mi leżał w dłoni) od Glocka. Jakiś przereklamowany to jest pistolet mam wrażenie
1
@Kgorecki2500 tylko kałach
1
@aldewir Ciężko porównywać pistolet do karabinu :P (ale prawda, fajny jest)
0
@Kgorecki2500 nie strzelałem z pistoletu, z kałacha miałem okazję, robi wrażenie.
0
@aldewir Ja i z kałacha i z AR15 i sam nie wiem z czego było lepiej
1
@Kgorecki2500 Nie ma nawet co porównywać. Beretta miażdży Glocka w tym zestawieniu.
0
@Kgorecki2500 a kałacha ogień pojedyńczy, czy ciągły?
1
@aldewir A nie pamiętam szczerze bo to z 3 lata temu. Chyba nie (jak już to tak pół-serią)
@MesQueUnClub_87 Muszę sobie gdzieś skoczyć na strzelnicę kiedyś znowu. Najlepiej taką co ma jakieś historyczne bronie.
1
@Kgorecki2500 Ja będę za 2 tygodnie bo taką atrakcje wymyśliliśmy koledze na kawalerski, więc wszyscy postrzelamy pewnie sporo.
1
@aldewir ja po pierwszym strzelaniu z Kałacha wróciłem z siniakiem na ramieniu jak pół mojej dłoni. Ta bron potrafi murowany płot rozdupcyć.
0
@Odcinkowy Serio? Ja osobiście pamiętam, że kałaszek bardzo przyjemny w obsłudze był :P
Tak to strzelałem z Glocka, CZtki, AK-47, AR-15 i z jakiejś strzelby
1
@Kgorecki2500 mój świętej pamięci dziadek prowadził kiedyś placówkę airsoftu i prawie codziennie bywał hobbistycznie na strzelnicy, beretta była jego ulubioną ''zabawką'', nazywał ją ''pistoletem dla gentlemenów''
0
@Kgorecki2500 no odrzut w Kałachu jest mega duży. Przy strzelaniu serią lufa ucieka w górę jak szalona.
0
@Odcinkowy to fakt