- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 992 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 992 Culés
31
Barca info niby porobił sobie te tier listy, wyśmiewał swego czasu różne źródła tylko co z tego jak od kilku dni wrzuca każdy syf żeby tylko cyferki na ty tt rosły xD
Czytam sobie tylko co wrzucacie tutaj z jego X'a to wstyd takie coś publikować kogo niby Barca ogarnie gdzie jeszcze Olmo nawet nie jest zarejestrowany
16
@Rust_Cohle Jego decyzja o przerzuceniu się na Twittera to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały La Bambe
4
@marcin62 co z tego że tam się przeniósł jak i tak tutaj jest bo go wrzucają:D
12
@Kinginiesta no, niektórzy lubią ploteczki jak z pudelka, nie moja sprawa
problem w tym, ze BI jak robił cokolwiek innego niż bawienie się w kserokopiarkę to pokazywał swoje dość toksyczne oblicze
5
@Rust_Cohle najlepsze są i tak jego opinie w danych kwestiach. XD
Pisze zawsze oczywiste truizmy i rzeczy kompletnie bez wartości.
Zawsze tak było. Gdy wypisywał swoje mądrości tutaj szczególnie.
Pośmiewisko.
1
@jacobFCB dobry jest tylko do szybkiego kopiowania i wyszukiwania newsów, ale to fakt że lepiej mógłby się nie wypowiadać bo w większości to kompromitacja i wygląda jakby to prowadził 15-latek.
0
@marcin62 O wiele lepiej wyszła Rambla na odejściu jeszcze innych osób, niż akurat BI.
0
@Ojciec5tkidzieci no było parę ananasów. W szczególności ekspert taktyczny z okolic 2010-2012 roku.
0
@Ojciec5tkidzieci Dlatego napisałem, że to "jedna z lepszych rzeczy" :p
1
@jacobFCB Z tego co pamiętam to udowodnili mu że kradł też posty i umieszczał jako swoje, potem pokazał swój prawdziwy poziom :)
0
@Rust_Cohle No właśnie, porobił tier listy i zapomniał aktualizować. Jak widzisz że Gerard Romero ma tier 1, to myślisz że każdy kolejny jest bardziej wiarygodny.
1
@jacobFCB Jego nie kojarzę. Ale miałem tu innych faworytów, np. typa, co pisał, że post o pogorszeniu sie stanu zdrowia dziadka z jednego użytkowników to pasta z wykopu. :/