- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1692 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1692 Culés
5
Coldest shot in history.
4
@MesQueUnClub96 Ogólnie niesamowite jest to, że mija 12 lat, a on ciągle jest najlepszy. Nie tylko w historii, ale i ogólnie, w obecnym tenisie. Albo przynajmniej jednym z najlepszych. Absolutnie wybitna jednostka.
3
@Linnox przynajmniej jednym z najlepszych to on już jest od 2007. Kosmos
3
@MesQueUnClub96 Niby tak, ale dopiero kilka lat później zaczął pożerać Wielkie Szlemy na potęgę, aż w końcu ma ich najwięcej.
3
@MesQueUnClub96
3
@Linnox Nie tylko najwięcej, ale również jako jedyny wygrał wszystkie najważniejsze turnieje.
1
@MesQueUnClub96 Po tym zagraniu, Federerowi już psycha siadła xD nie pierwszy i nie ostatni raz w meczu z Djoko ;)
4
@MesQueUnClub96 Podziwiam wielkość Djoko w tym zagraniu. Mentalna bestia.
1
@barcelonaLM za to Fed wciaz mial dobra sytuacje ale ten za to wiecej przegral niz wygral w takich meczach z topka
1
@mekston genialny rok Djokovicia (2011), ale jednak trzeba pamiętać o tej porażce z Federerem na RG i 2 piłki od porażki na US Open. To pokazuje jak mimo genialnego sezonu, różnice w grze między Big 3 były niewielkie
1
@barcelonaLM tak, Federer stricte tenisowe skilla miał najwięcej, ale:
1) więcej tych meczów kiedy powinien wygrać niż nie, to chyba głównie głowa. Zresztą on przy swojej technice i sposobie gry jak był młody 20-22 lata, to nawet zaczęto powątpiewać, że dlaczego nie wygrywa szlemów.
2) Z Serbem to ma 3 mecze z totalnym chokem - na Wimbledonie 2019 (gdzie tez Fed już staruszek był), to jeszcze pechowo, gdzie swoje sety wygrywał pewnie, a wszystkie 3 przegrał na totalne żyletki a ich bilans i tak jest bliski 27-23.
3) Co ciekawe w 2011 jakby Fed wygrał z Serbem, to mam wrażenie, że przegrałby z Nadalem w finale
Ogólnie Fed dużo lepiej w grze przez długi czas wyglądał na Serba niż na Hiszpana, gdzie wiemy co robił Nadal - czyli świdry z forehandu na backhand Serba.