- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
2
@abram3k Gratulacje, masz sie czym chwalić chłopaku.
5
@Arden I właśnie na takie ważne wydarzenia, wybudowali ten stadion.
3
@Arden przecież on by mógł sam wykupić wszystkich na tym narodowym.
To po co liczy na darmowy bilet?
Coś mi tu nie pasuje
1
@Arden Kto odpowiada za ten obiekt? Minister sportu? Bo jeśli tak to piękną Polską nam budują politycy sprzedawczyki.
0
@MesQueUnClub_87 A nie Prezydent miasta?, chyba wszystko zależy od niego, czy wyrazi zgodę na impreze masową.
0
@MesQueUnClub_87 Stadion chyba podlega pod Urząd miasta, czyli magistrat musi wydać zgodę. Czytaj, przezydent. Chyba, że mi się pomyliło ze stadionem Legii.
1
@MesQueUnClub_87 obiekt ma na siebie zarabiać a nie stać pusty
4
@Arden Dla mnie to nie ma znaczenia, który polityk dał na to przyzwolenie bo wszyscy z tych małym politycznych pionków podlegają tym najwyższym. Gdyby "góra" miała jakieś obiekcje co to promowania patologii w kraju to taka impreza masowa by się nie odbyła, ale oni wszyscy mają społeczeństwo w dupie i liczą tylko pieniądze. Dlatego ja liczę, że im staną w gardle.
@icmmii No ta, zapomniałem, że dzisiaj pieniądze są ważniejsze, niż kręgosłup moralny i przyszłość młodych pokoleń. Jest cała MASA innych wydarzeń, które można tam zorganizować i niekoniecznie musi być to pokaz ćpunów, prostytutek i recydywistów.
0
@MesQueUnClub_87 jeżeli ktoś z młodego pokolenia zaczyna ćpać albo zostaje prostytutką to jest kwestia złego wychowania i selekcji naturalnej, głupi ludzie byli, są i będą