- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 816 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 816 Culés
3
Brawo Donald, trzymam chociaż raz za słowo!
"- Mam jednoznacznie negatywną ocenę tego, co powiedział ukraiński minister spraw zagranicznych w sprawie zarówno interpretacji historii, jak i samego problemu ekshumacji - powiedział premier Donald Tusk, odnosząc się do głośnych słów szefa MSZ Ukrainy Dmytro Kułeby na temat Wołynia. - Ukraina będzie musiała, tak czy inaczej sprostać polskim oczekiwaniom (...). Nie będzie członkiem UE bez polskiej zgody - zaznaczył szef rządu.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-burza-po-slowach-o-wolyniu-dosadny-komentarz-premiera-padlo-,nId,7769516#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
11
@MESSIah16 ktoś mierzył rudemu gorączkę? Gada z sensem i z polską linią racji stanu. Coś tu nie gra.
1
@Eto'o9 R10 Nastroje społeczne co do Ukrainy przez ostatni rok zmieniły się dość drastycznie.. To i on musi trochę dostosować swoją śpiewkę.
9
@Eto'o9 R10 No chlop wie jak to odebrało społeczeństwo. To i teraz gada to co większość chce usłyszeć. Ale mi nowość.
5
@MESSIah16 oj idą wybory. :) pierdololo dla gawiedzi czas zacząć.
4
@PatrykBarca ale pieprzycie... zawsze w tej sprawie tak mówił
10
@MESSIah16 Tak czy siak obecnosć Ukrainy w UE nie jest w polskim interesie
1
@MESSIah16 będzie kandydował na prezydenta to mówi z sensem
1
@icmmii też stawiam taką hipotezę, że nagle kreaowane jest delikatne odcięcie od Niemiec - Polska first a po wyborach będzie oczywiście powrót do bussiness as usual :D
Komentarz usunięty
1
@SelloutCrowd Ja mam w dupie i jego i PiS i Konfe i Lewicę.
Polityk tovtaki człowiek który powie tak żeby mu się to opłacało i tyle. Albo finansowo albo słupki poparcia oddadzą.
0
@Irmscher10 dokladnie, zawsze tak mowil jak chca slyszec wyborcy ale to normalne wsrod politykow, "rudosc" tylko to poteguje
1
@Linghunter88 a jaki znaczący polityk tak nie robi? Tylko populizmem osiąga się sukces w tej branży
0
@icmmii dlatego napisalem "to normalne wsrod politykow" :)