- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1806 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1806 Culés
0
Jak dla mnie Ronaldo to będzie zawsze jeden. Naprężony piękniś niestety nie przebije tego prawdziwego Ronaldo, chociażby madryckie i portugalskie trąby dudniły o tym przez wieki, a on jeszcze 5 kanałów o własnym ego otworzył. Może strzelić jeszcze kolejne 900 bramek, ale dla mnie jako całokształt piłkarza jest po prostu słabszy od Nazario. On nie jest najlepszym zawodnikiem w historii, za jakiego się uważa, a według mnie, nie jest nawet najlepszym "Ronaldem" w historii. Aż mi się przypomniał beef Ten Typ Mes vs Mezo. Mezo miał na pewno większą karierę patrząc ogólnie na rynek polski, ale jeśli chodzi o bycie lepszy raperem to nawet nie ma dyskusji.
"Nawet Twoi małoletni fani jak dorosną
Będą się wypierać, że słuchali Lajnera, ja będę śmiał się głośno,
Ich dzieci będą pytać wtedy: Tato, słuchałeś Mezo?
Boże co za przypał jak koledzy się dowiedzą".
"Tato, kibicowałeś Realowi i mówiłeś że CR7 > Messi? Boże co za przypał..."
0
@Trencaxarxes cristiano zjadł Nazario i tylko wrodzona niechęć każe stawić komuś wyżej Brazylijczyka, no chyba, że ktoś swój wybór opiera o czystą sympatię.
0
@ZeroArtiforce "... jak koledzy się dowiedzą".
No niestety nie ma za co go lubić, tak samo jak nie ma argumentów, że go zjadł. Medialnie owszem. Ale nie robię mu plebiscyt na najbardziej lubianego zawodnika z Madrytu tylko na najlepszego z Ronaldów.
0
@Trencaxarxes Jak to nie ma, to że ty ich nie chcesz dostrzec nie znaczy że ich nie ma.