- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
1
Czyli tylko głosu Georgea Michaela nie da się skopiować, co czyni go największym wokalistom w historii.
https://www.instagram.com/reel/C_MFP4aMXfV/?igsh=MWN1d2FwNms1Z2pnYw==
0
@BorzyKrzys Słychać różnicę, a o co dokładnie chodzi z Georgem?
1
@BorzyKrzys
Czy ja wiem czy GM miał jakiś "niepodrabialny" głos?
Może głuchy jestem, ale wydaje mi się, że jego piosenki, szczególnie, gdy śpiewał w "WHAM!", to głos typowy dla członka Boysbandu.
Sam, jako piosenkarz jest ikoną, ale moim zdaniem daleko mu np do Freddie'ego, jeśli chodzi o "wyjątkowość".
I z tym największym wokalistą w historii, to chyba nie bardzo...
Freddie Mercury, Michael Jackson, Whitney Houston czy Elton John...
Według magazynu "Rolling Stone", to GM nie ma nawet w pierwszej 20 najlepszych wokalistów...
https://tvn24.pl/kultura-i-styl/ranking-200-najlepszych-wokalistow-magazynu-rolling-stone-st6583910
0
@BorzyKrzys byłem.na koncercie Georga Michaela 4 razy i tak dobrego wokalisty nie słyszałem choć nie słyszałem 3 znaczących.Presleya, Pavarottiego,i Mercurego resztę wielkich słyszałem i od nich jest lepszy.Genousz jako vocalista i kompozytor.
3
@norbi77 bylem na 4 koncertach Georga Michała I jest to poziom Mercurego i z jego materiałem sobie poradził że na pożegnaniu tylko on sobie poradził z jego materiałem.Wybitność polegała na tym jak potrafił zmieniać barwy i artykułować.
Wychowałem się na koncertach i lepszego nie słyszałem.to męski odpowiednik Houston, Celin dion Beyonce cz Mariah Carey