- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1037 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1037 Culés
15
Z racji tego że nikt w tym roku nie zasłużył na Złotą Piłkę myślę że warto w końcu przyznać ją Lewemu za 2020 rok.
1
@MesQueUnClub96 Pełna zgoda
1
@MesQueUnClub96 Portugalia na wygraną w Euro też nie zasłużyła, a karnego Błaszczykowskiego nie powtórzyli :/
4
@MesQueUnClub96 Jeszcze, żeby było za co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Danny Gaucho Neuer bardziej zasłużył, bo tak
1
@MesQueUnClub96 To, że w tamtym roku nie przyznali jest czymś wspaniałym. Lewandowski z dupy by to dostał i mielibyśmy najsłabszego zdobywcę ZP w historii. Obrazę dla tej nagrody.
5
@AlexDark00 To jest Twój największy zyciowy sukces :)
1
@AlexDark00 Jakoś Messi uważa inaczej, ale fakt, gość najlepszy w historii piłki nożnej to nie taki autorytet jak alex:D
0
@PatrykBarca Po prostu coś pięknego. Następna piękna rzecz to będzie transfer do jakiejś Arabii.
0
@AlexDark00 1 i 3 strzelec ligi, teraz prowadzi, przychody klubu też wzrosły z nim:D