- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
41
Ja dalej nie mogę uwierzyć, że piłkarz Villarrealu nie wyleciał z boiska po tym bandyckim faulu na Yamalu. Za takie coś powinna być bezdyskusyjnie czerwona kartka.
15
@Sau_Ron Po prostu nie mieliśmy białej koszulki, nie ma co drążyć...
1
@Sau_Ron Nawet były dwa takie pod koniec XD
6
@Sau_Ron @macio_944 wyrzucanie zawodników drużyny przeciwnej jest dla Realu. Dla Pana, panie Areczku są kontuzje po faulu.
0
@Sau_Ron Po Yamal nie ma odporniej barwy czarnego koloru.
4
@Sau_Ron ten moment i kontuzja MATSA to był najbardziej emocjonujące zdarzenie w tym meczu. Gość sobie pod koniec kopie w kolana siedemnastolatka, bo ograł. To pokazuje, że nie umie przegrywać. 5:1 dostali, więc emocje tego nie tłumaczą, tylko mentalność. Szacun dla Raphinhi, że tak walczył o czerwoną kartkę, jednocześnie nie dostając żółtej.
1
@Dejvo nie no, druga sytuacja to jest żółta kartka. Tutaj dobrze ocenił.
1
@Pedri16Future
Zachowanie Raphinhy było super. Właśnie tak powinien postępować kapitan. Brazylijczyk to nasze takie serducho. Nie wyobrażam sobie obecnie drużyny bez niego.
2
@Sau_Ron serducho to miał zawsze, w tym sezonie w końcu doszła forma piłkarska, czego efektem są bramki i asysty. To jest piłkarz typu Gavi, będzie ci cały czas biegał, nie ważne która minuta. Zaangażowania, nigdy mu się nie zabierze.
1
@Sau_Ron Biję się w pierś, bo przed sezonem optowałem, żeby go sprzedać za jakąś konkretną kwotę... a tu popatrz, jak Flick zmienił go w potwora:-)
1
@kamyk_23 w sumie to w drugiej połowie sezonu, zaczął już lepiej grać np. z PSG.
1
@macio_944 Pena miał na sobie białą, po prostu sędzia nie patrzał w jego stronę ;v